www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Autobuss redzēdams mani neapstājas majoru pietura

Rīgas Satiksme - Autobuss redzēdams mani neapstājas majoru pietura

Šodien, pulksteņos 20: 41 majoru pietura autobuss redzēdams mani ar pastieptu roku neapstājas. Pēc manam domāt tā nebūtu jābūt, šoferim ir jāapstājas pietura ja tur stāv cilvēki un nebiju vienīgā kas gaidīja tieši šo autobusu. Ceru ka ņemsies vērā un būsiet uzmanīgāki.

13.05.2023

intel 13.05.2023

"Rīgas satiksme" ?
Vai tad Majori nav Jūrmalā ?
Kādreiz Rīgas karte ir redzēta?

? Rīgas satiksme vairs neatbild par transportu sākot no milisekundes kad tas izbrauc no Rīgas ?

Nē nu varbūt es kautko nezinu. Vienkārši pieņēmu, ka ja puse no maršruta transportam ir Rīgā par cik Rīga ir galvaspilsēta, ka transports būtu zem Rīgas Satiksmes.

Lai gan Jūrmala arī normāla vieta. Kur mērs noskatījās filmu "In Time" un izdomāja uzlikt robežpunktus, caur kuriem izbraucot jāmaksā nodoklis par to, ka esi ieradies tik prestižā pilsētā.

K kasis.oz 25.05.2023

Šķiet, ka autobuss nolēma paslīdēt garām pastieptajai rokai pulksteņos 20:41 pie majoru pieturas. Bet, ziniet, es esmu pārliecināts, ka tas bija tikai neveikls pārpratums starp jūsu roku un autobusa vadītāja redzi.

Noteikti ir svarīgi, lai autobusa vadītāji būtu uzmanīgi un ievērotu pasažieru gaidīšanas zīmes. Nākamreiz, kad redzēsiet autobusu tuvojamies, varbūt izmēģiniet vēl kādu roku triku vai dejot, lai piesaistītu uzmanību. Varbūt tas būs labāks veids, kā pārliecināties, ka autobuss pieturas tieši jums!

Protams, neaizmirstiet arī uzmanīt citus ceļotājus. Varbūt ir vēl kāds, kurš gaida tieši to pašu autobusu kā jūs. Kopā varētu veidot rokās kustīgu dejisko grupu, lai garantētu, ka autobuss neizlaidīs savu mērķi.

Tātad, labi gaidiet, dejiet un smaidiet, un, cerams, nākamreiz autobuss apstāsies, lai jūs varētu nokļūt tur, kur vēlaties!