Rīgas satiksme - Autobuss

Labdien! Esmu Voleru ciema iedzīvotāja.
Dzīvoju 54. autobusa galapunktā, un kā jau zināms, tad līdz galvenajai Daugavgrīvas šosejai, kur ļoti bieži kursē 3.autobuss, ir nepieciešams iet diezgan garu ceļu, kurš nebūt nav tas patīkamākais un gaišākais.
Cik zinu, tad autobusu te ieviesa pēc iedzīvotāju lūguma, lai būtu ērtāk un labāk nokļūt līdz darbiem, centram, u.t.t., jo te dzīvo daudz vecu cilvēku, kuri nespēj iet tik garo gabalu. It īpaši, ja apkārt ir auksta daugava, daudz baisu, pamestu dārziņu, u.c., nepatīkamu zonu, caur kurām jāiet.
Te jau ir dažas sūdzības sakarā, ar šo 54.autobusa reisu skaitu.
Tomēr, šī ir Rīga, un Voleri ir Rīgas apkaime (rajons), kurš atrodas pretī, blakus lielajai ostai, baisajiem kuģiem, un dažādiem termināliem, no kuriem nāk nepatīkamu un kaitīgu vielu smakas, tāpēc iet tik tiešām pa šo ceļu, kur kursē autobuss nav patīkami, jo nekad nevari zināt kur, kad tev kāds no krūmiem uzbruks, jo te staigā ļoti daudz tusētāju, dzērāju, un citi brīnumi.
Vasarā, kad ir silts, saulains, ir daudz savādāk, un patīkamāk, bet tomēr ir nepieciešams, šim, mūsu vienīgajam autobusam, vēl papildus reisi, jo no rītiem cilvēki brauc, un gaida šo autobusu. Ja kāds nokavē, tad diemžēl jāiet gaisa gabals uz 3.autobusu, bet pārsvarā visi kuriem vajag, jau gaida pieturā mūsu mīļo 54.autobusu.
Pacik viņs iet no plkst. 6.20 - 9.51. No rīta, un pa dienu 14.56 - 18.30, tad parēķiniet. Dienā viņš kursē 12 reizes, kas ir maz, un pa dienu ir 4.h pauze, kas problmatizē nokļūšanu arī bērniem no skolas. Un vēl kāpēc mums iet mazais dzeltenais autobuss, ja vienmēr gāja lielais??? Jocīgi...
Būtu vēlams, ja autobuss kursētu no Voleriem pēdējais reiss kādos 22.30. tas būtu daudz, daudz labāk, jo ziemā te ir vāks! Aukstums, puteņi, brr...

Šis nav lauku pagasts, kur autobusi kursē 1, 2 x dienā, vai nedēļā. Šī ir Rīga, un autobusu apkalpo Rīgas satiksme, tādēļ lūdzu, pienācīgu apaklpošanu! ;)
Vai Jūsu apkaimē, ir šādas problēmas?!

A

Komentāri (20)

L liana 27.04.2010

Esmu pati ar sho autobusu braukusi, un esmu kaapusi Podraga ielaa... No pasha riita, kad vienu dienu braucu un man naacaas paarkaapt! Autobuss brauca tiesi no Voleriem un tas bija ap plkst. 7.00...
Nju njezinu kas tur pa daudzumu, bet autobusaa seedeja vien no Voleriem kaadi 5 cilveeki... Takaa uz darbu iistais laiks, bet nekaa...
Luuk, taalaak...
Un esmu redzeejusi, ka no riitiem ir kaads neliels cilveeku pulks, kas naak uz 3.autobusa pieturu un gaida, un tie ir Voleru iedziivotaaji, kuri brauc ar 3.autobusu, un negaida 54...Jo vins ir neizdeviigs ar savu reisu skaitu!
Peec manaam domaam, sis autobuss buutu vajadziigs un paarkaartojams, taa... Pacik vins iet 12.x dienaa, vinam vislabaak buutu braukt 2 x, no riita, plkst 6, un plkst 8, un paareejas 10 reizes no plkst 17.00 un liidz 23.00, jo tad ir tumsa un vins ir vairaak cilveekiem nepieciesams, lai nebuutu jaaiet pa baiso celju!
Pati veelu braucu ar so autobusu, peedeejo reisu kas naaca 19.25 un pieturaa kuraa jau brauc 3.autobuss staaveeja padaudz cilveeku, kas gaidiija 54..autobusu uz maajaam! Taapeec luuk secinaajums, ka Volerieshiem autobuss nepieciesams veelajaas vakara stundaas, bet pa dienu var iet ar kaajaam, jo ir gaiss..Un pastaiga naaks tikai par labu!
Protams ka, autobuss ir tur loti vajadziigs, jo tas ir peec luuguma, un daudz ko tas noziimee, jo cilveeki tomeer daleeji juutas nedrosi par sevi un par to, kas var notikt, ja iet pa saadu celu, kas ved uz Voleriem gas ir diezgan gars, un nepatiikams...cels ir gars, nepatiikams...!!!

I Ikars 27.04.2010

Voleriem ideāli garām pa Daugavgrīvas šoseju brauc 3.autobuss, kurš ir visbiežāk kursējošais no visiem autobusiem Rīgā.
Jāpriecājas! Kur problēma?
Ok... No rītiem viņs ir pārpildīts un vietas nav! 30.autobusā arī ne!

54. ir brīvs... bet reizēm pārpildīts! Un?
Tiem kuriem vajag, tie jau sen iet uz 3.autobusa pieturu un par tādu 54.neinteresējas. Protams lielākā daļa Voleriešu vēlas sev lai 54.autobuss kursē biežāk un ilgāk! Jā, vajag!
Bet kad no sākuma Jums piešķīra šo autobusu, nezin kāpēc neviens nesūdzējās, un visi Voleri aiz laimes priecājās, kad nenāksies vairāk doties pa šo nelaimes, ēnas ceļu, kurš ir pie pašas daugavas!

Un no rītiem, es kkā neredzu (Es no Bolderājas, braucu ar mašīnu), neredzu braucot autobusam garām, un reizēm tajā autobusā, kad vajag, ka no Voleriem brauktu skolēni, vai jauni gados cilvēki.
Pārsvarā vecas vecenītes, uz tirgu un atpakaļ...

Protams ne tikai!

V Voleriete 27.04.2010

nu nezinu!mums vajag lai 54.autobuss brauc ilgāk un biežāk. un būtu labi, ja brauktu garām arī Krēmeriem kur arī dzīvo daži cilvēki, un tiem ziemā ir problemātiski tikt pa sniegu līdz 54.autobusam, kur nu vēl līdz 3... :( Es ceru ka uz jūniju, kas mainīsies!

Es domāju, ka mēs Volerieši, vismaz 80% gribam lai kursē autobuss ilgāk!

L Laimespuķe 27.04.2010

Hahaha :D Nu, mīļiee! Nu Voleri ir tā vieta, kur patiesībā vajag nevis autobusu, bet buldozeru lai tam pārbrauc pāri! Tik smirdīgā, nepatīkamā vietā dzīvot...brr...kad braucu ar 3.autobusu, tad vieni dzērāji izkāpj pieturā ''Pagrieziens uz Voleriem''... ;)
Cik teikts, cik teikts... Voleriem nav nākotnes! Osta grib visus Volerus sev, jo tā vieta tagad ir kā radīta ostai! Tie laiki, kad Voleros auga ziediņi, bija daudz, daudz skaistu, jauku dārziņu...Cilvēki ar zirgiem jāja, peldējās, kur notika saulaina, priecīga dzīve ir beigusies! Tagad pacik ir blakām osta, termināli, šī vieta ir nelabvēlīga, un slikta dzīvošanai, un tur ir drūms un melns...dārziņi pamesti, nojaukti...atkritumi...pamestas mājas...netīra daugava! Žēl ka tā...Bet Voleri, un arī protams trakā Kundziņsala, kuri ir ļoti īpatnēja, bet skaista, ir domāta priekš ostas, jo daļēji jau skaitās! Kundziņsala ir kopumā vēl drausmīgāka par Voleriem!
Atvainojos, bet te neko nevajag!

K Kundziņsala, Anna 27.04.2010

Laimes puķe!

Domā ko runā! Kad vēl netika uzbūvēts (1959.gadā tika uzbūvēts), betona tilts, tad Kundziņsala staroja un ziedēja... Pat tad kad tika uzbūvēts, viss bija ļoti skaisti un gandrīz visi Kundziņsalā draudzīgi dzīvoja! Laiki mainījušies! Kundziņsala ir mainījusies un tagad skats ir nepatīkams, ar visām smakām...
Paskaties kartē, cik tagad Kundziņsalas ir apdzīvota? Ļoti maz, ļoti maz tagad ir dzīvojamā platība. Viss pārējais pieder ostai, firmām, naftas termināliem, u.t.t. Šausmas! Kā bija kādreiz, kā ir tagad! Raudāt gribas!
Bet mēs, Kundziņsalieši, neatdosim vienīgo, kas no mūsu jaukās, mīļās Kundziņsalas ir palicis. Mūsu mājas!

Mums vienalga, kas apkārt pa smakām, dūmiem, putekļiem, u.t.t..

Mums pretī Pārdaugavā, Voleros, ir labāk! Jā ir! Tur ir mājas, un nav ielenkums tik liels, bet tur dzīve nav draudzīga un tik gaiša!

Kundziņsala nezaudēs savu nosaukumu, kamēr te esmu es, Anna. :)

L lauris 27.04.2010

ei tu lose tu manu kundzinsalu neapvaino savadak mordu izdauzisu tev!!!ta ir smarziga un tira vieta un laba dzivosanai un jautri

P Paula 27.04.2010

Lauri ;) Saki ko vien gribi, bet nu Kundziņsala, noteikti nav ne tīra, ne smaržīga, ne laba dzīvošanai.
Protams, Tu kā iedzīvotājs savu vietu aizstāvēsi, bet nu ne jau tik dumjā veidā... Un vajag aizstāvēt, bet nu ne tādu bomžatņiku kā Kundziņsala! ;)

L lauris 27.04.2010

paula nu un un vispar pakluse ja nezini un ta ir smarziga un tu man te newrunasi mulkibas savas jo ja nezini ko teikt tad paturi pie sevim un kluse un attisties :D:D:D nav ko man [slēpt]@!!
un tas nav bomzatniks bet super duper vietinja kur ir loti labi un forsi...tapec pakluse savadak atbrauksi un redzesi kas bus tev:D:D
ja nezini tad neruna un ja neptik tad neruna:D

P Paula 27.04.2010

Jā, Lauri! Tavs attīstības līmenis ir ļoti zems! Diez cik Tev gadu?
Normāls jau Tu neesi.
Nu ja... Kundziņsalā nav neviena izglītības iestāde, kā viena skola, kur māca profesiju un viss...
Laikam neesi pat skolā gājis. Mācījies internetā smaidiņus uzrakstīt!
Kundziņsala kādreiz, bija saulaina, gaiša, tīra vieta, kā tika minēts.
Ar savu dzīvi un Daugavu visapkārt. Tā taču ir liela sala.
Tomēr tagad, vairāk nav tā, un teikt ka Kundziņsala ir super duper, skaista, laba vieta ir absurds.
Varbūt ir vēl kāda mājiņa, ar ziediem, un saimniecību, tad jauki, bet lielākā daļa ir jau zonas, zonas, zonas.
Es zinu, esmu bijusi vairāk kā 5 reizes, un tas ir daudz, salīdzinot ar to, ka daudzi nav bijuši nekad un pat nezin kas tā pa vietu un kur atrodas.
Mana draudzene dzīvoja tur, mājā. Un pagājušogad viņa pārvācās dzīvot uz Ogri. Un aizbrauca ar laimi...

L lauris 27.04.2010

ja ja nemuldi ja esmu macijies skola macos ari tagad un jau 9 klase un man ira 18 gadi lolll :D
un neruna ja nezini:D
ka sauc to meiteni??
ka jau teicu ka Kundzinsala ir ideala vieta ja kas!!! palasi;)

P Paula 27.04.2010

Nav tava darīšana, kā viņu sauc, smerdelīgais mērgli.
Tā sasmējos par pēdējo teikumu :D
Ideāla dzīvošanai? Emm...?! Kur Tu mīļais dzīvo?

Ir pietiekoši daudz rakstu, kas nosaka, ka šajā teritorijā iedzīvotājiem ir vairāk mīnusu nekā plusu, smakas, trokšņa, putekļu dēļ, kas var izraisīt problēmas cilvēka veselībai.
Tur cilvēku evakuēšana ir nepieciešama tuvāko gadu laikā.
Zaļais, dzīvojamais rajons ir, bet apkārt darās tādas šausmas, ka es nesprotu vai Jums tiešām cilvēki nav bail dzīvot uz salas, kur var notik visādas briesmas. Nepietika ar 2009.gada 23.jūliju?

... Un tas ceļs, ir tikpat drausmīgs kā uz Voleriem!
Jo uz Kundziņsalu ved tikai viens ceļs, gar Rīgas psihiatrisko slimnīcu, un veco, lielo, pamesto rūpnīcu RER, sarkanā krāsa. Lūk, kas apkārt tur darās...
Gaisotne un aura ir slima un drūma! Vēl trakāk par Voleriem...

Un. Voleros vismaz spīd saulīte, un ja nebūtu Kundziņsalas, tad Voleriem skats būtu daudz, daudz skaistāks, un dzīve savādāka! Ir kā ir!

L lauris 27.04.2010

ja ja ja katad ;) tu man te neruna ja ????!! [slēpt]@
ja nezini ka dzivot tad token pakluse:D:D
labak sturi sedi un atistis un doma ar galwu ka runar ar manim ;)
man vienalga ko tu runa un kundzinsala ir un paliks th best un forsaka un interesantaka!!!vina ir laba ;) un skola ir !!!

O Olis 27.04.2010

Šis nav lauku pagasts, kur autobusi kursē 1, 2 x dienā, vai nedēļā. Šī ir Rīga, un autobusu apkalpo Rīgas satiksme, tādēļ lūdzu, pienācīgu apaklpošanu! ;)
Tiešām pēc pašās sūdzības stila, komentāru līmeni var redzēt izglītības un audzināšanas līmeni. Kas jums teica ka laucinieki ir kādā zemākā līmenī nekā jūs?! Kārtējo reizi pārliecinos, ka krīze šai valstij ir likumsakarība, pat nepieciešamība.

I inta 28.04.2010

Jāaā nju ir diskusija:D

Vsp... ;))) ja autobuss iet reti tad vajag palielināt reisus kā citiem autobusiem un ja vsppppp... ;) mums uz Skulti ari gāja autbuss reti bt pēc lūguma mums viņu 2 x palielināja;)tagd vis sok!!!

L Letīcija 29.04.2010

Vispār, katram transportam ir jāiet katru stundu un katru dienu.
Nedomāju, ka var atļauties kādas lielās pauzes + maz reisus dienā.
Apskatīju šo 54.autobusa maršrutu, un varu piekrist, ka tas nav pietiekams viennozīmīgi!
Kā var likt kursēt autobusam, 12 reizes dienā, uz nomaļu vietu, un vēl ja nekursē vēlajās stundās?!
Es saprastu ja tās ir brīvdienas, ka tādas pauzes var izmantot, bet ne jau nu darba dienās!
Iedzīvotāji arī nav bez vainas. Ja tur visi iedzīvotāji tik ļoti gribētu lai, autobuss kursē biežāk, ilgāk, tad sen to panāktu, jo nav tā, ka Rīgas Satiksme neņem vērā padomus, ja pie tam to lūdz tik daudzi, zinot kas tā ir pa vietu, ar kādu ceļu, un bīstamību!

T Tamāra 04.05.2010

1. Šodien apskatoties vispārējo Voleru statistiku, varu pateikt kā ir.
Tā ir drausmīga un gandrīz katrs statistikas avots ir pa = 0, tas nozīmē ka Voleros nekā nav un situācija ir dramatiska.
Ne tur skolas, ne tur iestādes, tur nav nekā... Kā pretī drausmīga osta un ļoti mazattīstīta dzīve, būtībā - bez nākotnes, vienīgais kā ostai...
Voleri nav vienīgie protams... Tur klāt nāk, Rumbula, Kundziņsala, ar tik pat drausmīgu statistiku, bet vissliktāk tomēr ir Voleri, jo pēc statistikas, tad ieņem gandrīz pēdējo vietu!

L Linda 04.05.2010

Tamāra... Nepiekrītu!!!

Tur man ļoti patīk.. Kādreiz dzīvoju! Protams jūtos labāk ka esmu no turienes pārvākusies, jo kā dzīvei šī vieta ir nemierīga un nav droša!
Tomēr ir vēl trakākas, dramatiskākas vietas kur nav nekā!
Kundziņsalā ir tikai viena iestāde.

Voleros... Ir rūpniecība, ...sava osta, sava dzīve! Voleri man ir mīļa vieta. Man tagad ir 22.gadi un sāku tur dzīvot 12, un pārvācos prom 19., bet reizēm vēlos tur atgriezties...
Tā dzīve, tā atmosfēra ir kas cits..
Varbūt nekā laba, diža nav... Transports sūd*gs.., bet es ar savām draudzenēm vienmēr gaidījām tieši šo transportu un devāmies mājās ar šo...

Līmeņa ziņā viņa ir slikta, bet ne sliktākā... Un tas ka atrodas blakus drausmīga osta, ir sīkums, salīdzinot pretīgo dzīvi Kundziņsalā!...

L Liāna 29.06.2010

Labs, ātrs autobuss, tikai kursē reti - 12 reizes dienā. Vispār, izdevīgi būtu šo autobusu reisu skaitu palielināt!
Un Voleros ir liela platība priekš galapunkta!

R R 11.11.2010

Dažu simtu metru attālumā atrodas 3. 30 autobusa pietura. Autobuss uz Voleriem tika izveidots pēc iedzīvotāju pieprasījuma un tika jautāts cilvēkiem kādos laikos tiem autobuss visvairāk nepieciešams. Rezultāti ir tādi, kādi ir. Paldies

D dko 12.04.2011

vai tad nevar izkaapt Voleros un iet pāri tiltiņam?
agrāk vismaz tā darijām. iziet tieshi pie veikala.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes