Rīgas Satiksme - Autobusi

Ieteiktu Rīgas satiksmei, beidzot sakārtot autobusu kustības sarakstus, lai visi autobusi kursētu no 6.00-22.00, no abiem galapunktiem šādā laika posmā, jo tas nav normāli ka ir vairāki autobusi kuriem pa dienu ir mistiska pauze, bet vakara stundās pēc 20.00, tie vairāk no saviem abiem galapunktiem neizbrauc, tāpēc uz mājām lai tiktu ir jāizmanto vairāki transporti, vai jāiet ar kājām, jo savs autobuss nepiebrauc vairāk pie mājām, lai gan autobusu maršruts ir, bet pieturas stāv tukšas, jo autobuss vairāk nebrauc. Arī pēc tiem 19.00 un arī pēc 21.00 cilvēki beidz darbu un tas ir drusku dīvaini, ka ir autobusi kuri vakaros nebrauc, lai gan kur tad paliek cilvēku drošība un ērtības?
Ar tramvajiem ir tā, ka dīvains tramvajs ir 9., bet es atceros kā pirms savas slēgšanas 1. un 8. tramvajs brauca tik reti, bet tiesa, ka tramvajiem ir ērti izmantot citu maršrutus, lai nokļūtu savā galā, jo visi brauc Rīgas teritorijā un pa vienām sliedēm.
Trolejbusiem it kā viss kārtībā, lai gan protams manuprāt vispār daudzos maršrutos, tramvajos, trolejbusos, autobusos, ir diezgan daudz nepilnību un dīvainības, ka piemēram nav joprojām izmaiņas sakarā ar to, ka liela daļa transportu dublējas un brauc aptuveni par to pašu maršrutu, lai gan var novirzīt citur?

R

K kurmiks3 26.01.2012

Neviens no Rigas satiksmes sudzibasLv nelasa, jo viniem raugoties pa Volvo automasinas
logu liekas, ka ar sabiedrisko transportu Rigaa viss kartibaa.

S Sabine 26.01.2012

Brauciet ar savam masinam

V Vīra draugs 26.01.2012

Sabīne nopērc man mašīnu, ja esi tik gudra)