www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Autobusa šoferis

Rīgas Satiksme - Autobusa šoferis

Drausmīgākais, kuru es zinu! Autobusa šoferis nerēķinās ar cilvēkiem! Otrdien 17.10 braucu 6.25 no stacijas laukuma ar 38 autobusu, protams, autobuss atbrauc 6.30 kā jau katru rītu. Sīkums tas, ka nokavē, bet pa ceļam šoferim liekas svarīgāk pastaigāt pa salonu, pastāvēt 8min pieturā, padzert kafiju un nemaz nekur nesteigties, braucot uz 20km/h, apzinoties to, ka viņš jau kavē. Man bija jāizkāpj pieturā garā iela, kurā autobusam jāpienāk 6.49, protams, izkāpu 7.01 un nokavēju darbu. Vai tas, ka šoferis pats ir darbā ļauj viņam nepamatoti kavēt citiem dienu? Un starp citu jā 6.30 no rīta nav korķu, nav sniega, nav lietus, šajā gadalaikā. Un nejau pirmā reize. Šodien 20.10 tāda pati situācija. Bildē pieejams slavenais šoferis, kuram neinteresē neviens cits! Un nejau es vienīgā biju pārsteigta, cilvēki kāpjot ārā pateicās par jauko dienas kavējumu.