Rīgas Satiksme - Auksti autobusi

Sveicinati ... Es 3 gadus dzivoju Bolderaja sakara ar to uz darbu braucu ar 3 autobusu no ritiem braucot, uz darbu un vakaros majas 40 minusu garuma salst kajas lidz ar to augusta tiku slimnica varbut varetu vaditajiem ieteikt izslegt kondicionierus. Vakar 07.01.2017 plk. 18.30 iekapjot 3 autobusa logi bija aizsalusi .Ar cieni E

E

Latviešu tautas 08.01.2017

====
1. Kur jaliek punktu vai komatu? Kur ir garumzimes? Es ari ta rakstisu!
2."40 minusu garuma" - ko?
3. "lidz ar to augusta tiku slimnica" - kada sakara te pieminets august? (Garumzimes neliksu un "š" neliksu!)

T Tong Po 08.01.2017

nanoūdens beidzās. Ušakovs&Co jaunus krājumus, laikam, nepaguva iegādāties, tad nu redz kādas sekas...

Latviešu tautas 09.01.2017

Предыдущий мэр Риги Янис Брикс не вернул из офшорных банков деньги в бюджет города!

Z zimba 09.01.2017

ha, es braucu ar to pašu autobusu :D:D man visi kāju pirksti nosala, visi sēž, sarkanām sejām :D labi, ka es etaonus nelietoju, žēl palika tos, kas pīkstināja talonu :D