www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Attieksme ir "lieliska"

Rīgas Satiksme - Attieksme ir "lieliska"

Reiz gadījās situācija, kad bija nepieciešams atjaunot e-talonu. Tuvākais man uzrādījās Spīķeru ielā 1. Tā kā šādu apkaimi nepārzinu, kartē atradu adresi un devos. Turpat jau pie Gogola ielas ir. Uzgāju īsto adresi un Rīgas Satiksmes dispečerpunktu. Nekur gan tuvumā klientu servisu nemanīju. Pieklauvēju pie dispečerpunkta durvīm, lai pajautātu, kur varētu būt tuvākais klientu serviss. Pretī iznāca pensionāre un ar naidpilnu sejas izteiksmi man uzbļāva "Ko Tev vajag!?". Ja godīgi, es nedaudz apstulbu. Pajautāju, vai šeit ir klientu serviss, viņa man tikpat rupji uzbrēca, ka nē. Es pajautāju, kur tad ir tuvākais, jo pēc šīs adreses vajadzeja būt, sekoja ass "ap stūri!" un aizcirstas durvis. Tobrīd man pa taisno gribējās iet uz pāri ielai esošo Satiksmes ministriju, jo tomēr es arī neesmu kaut kāda 13gadīga meitenīte ar pieklājības neesamību, bet jau pieaugusi sieviete.
Kas tā vispār ir par attieksmi pret cilvēku, ka drīkst tik izsmejoši un naidpilni bļaustīties?
Es sajutos neērti viņas vietā.
Šobrīd iedomājos, ka būtu neslikti vēlreiz aiziet pie viņas "ciemos"! :)

donna b 23.03.2013

*Es sajutos neērti viņas vietā. * Par laimi vina neesu Tu! Stulbene, man vairs nav citu vardu...ko Tu vispar gribeji panakt????

Y YoYo 24.03.2013

Maddalēna gribēji paspīdēt ar savu nezināšanu - izdevās!
RS ir pašvaldības uzņēmums, bet Lielā mamma tam visam ir Satiksmes Ministrija - ja kas, jo arī RS ir pārvadātājs!

Y YoYo 24.03.2013

To donna b:
Konkrēta stulbene esi Tu, ja tiešām uzskati, ka ir normāli uzbļaut Rīgas viesiem!
Ko cilvēks ar to parāda - tikai savu stulbumu un neizglītotību!
Diez kā pati jutīsies piemēram Varšavā, kad mēģinot noskaidrot kur un kā iegādāties braukšanas biļeti pilsētas transportā tev uz elementāru jautājums iznāk ārā "donnas b veidīgā" un tā vietā lai pateiktu kur atrodas biļesu iegādes punkts vienkārši uzbļauj!
Nezinu kā tev man tas nešķiet normāli!
Visur, kur esmu bijis ārzemes Eiropā un tostarp arī Krievijā "parastie" cilvēki ir laipni un labprāt palīdz noorientēties!

S sanene 24.03.2013

Laikam jau Maddalena pati vien ir tas niknais tantuks.

sanene 24.03.2013

Es pati agrāk tirgū strādāju un man regulāri sanāca strīdēties ar klientiem, bieži arī nepamatoti, kad man pašai bija slikts garastāvoklis :( Bet tad es pievērsos Dievam, tagad mana dzīve ir mainījusies par 360 grādiem, es katru dienu plaukstu un priecājos! Lai Dieva mīlestība un miers visiem!!! Sveicieni pūpolu swētdienā!!!

Mandalena 24.03.2013

sanene, tu man te daudz nedirsies, savādāk pa purnu, ja?

S sanene 24.03.2013

Nu, Mandalene, kad tiksimies, kur pa to Tu purnu varēsi dabūt? Man ir seja. Vai tantuki trenējās karatē ?