Rīgas Satiksme - Attieksme

Š.g. 28. oktobrī no Merķeļa ielas pieturas ap plkst. 18:25 iekāpu 9. Autobusā (Mežaparks). Gribēju izkāpt ārā Matīsa ielas pieturā. Autobuss pieturēja tieši pie metru platas peļķes, viens cilvēks izkāpa man pa priekšu tieši peļķē, jo citādi tur nebija iespējams izkāpt. Es gribēju kāpt ārā pēc viņa, bet vadītājs aiztaisīja durvis un nelikās ne zinis par to, ka es vēlējos izkāpt. Jāpiebilst, ka necik ilgi es tur nemaz nestāvēju.

+ varu pieminēt atgadījumu pāris mēnešus iepriekš, kad iekāpu transportā, neatrados tur pat pusminūti, nostājos pie durvīm, jo sabiedriskajā transportā nekad nesēžu (lai izvairītos no konfliktiem ar pensionāriem). Aizmirsu nopīkstināt etalonu. No aizmugures pienāca kontrolieris un paprasīja uzrādīt etalonu, ko es arī iedevu (jo biju taču aizmirsusi, ka nenopīkstināju). Otrs kontrolieris ļoti agresīvā tonī teica, lai es tak uzrādot, kaut gan biju jau iedevusi etalonu pirmajam kontrolierim. Protams, brauciens nebija reģistrēts, uz ko es arī teicu, ka gluži vienkārši aizmirsu, jo tikko iekāpu, uz ko pirmais kontrolieris paceltā balsī man atbildēja, ka es meloju un esot gribējusi kāpt ārā nākamajā pieturā, kaut gan man bija jābrauc 7 pieturas un izrakstīja 20 eiro sodu ar tādu BAUDU it kā būtu piedzīvojis orgasmu. Kontroliera vārds M. Zirnis

D Dontkillmyvibe 02.10.2016

Par ko sūdzība? Ka nemāki izkāpt no transporta un ka kontrolieri dara savu darbu?

C critical thinker 03.10.2016

jā, autobusi tās peļķes pielej speciāli.

aizmirsu nopīkstināt. nozagu swarovski gredzenu, bet aizmirsu nopīkstināt.

E es es es 09.10.2016

nu sviests :D