Rīgas Satiksme - atbildēsi pati

Vakar sanāca ļoti nesmuka situācija, iekāpu 5.autobusā virzienā uz Mežciemu. Par cik ar sabiedrisko transportu braucu ļoti reti, tad e-talons man nav, bet nav jau arī pienākums, mana izvēle. Gāju pie šofera, lai nopirktu pa biļeti, skaitīju vai tad sīknauda sanāks - nē. Nu ko, dodu 5ls. Protams, izdot nav ko. Jautāju, autobusā vai kādam nav iespēja samainīt, nē, neviens nevarot, tad nu jautāju šoferim ko man darīt, vai tiešām man ir jābrauc pa zaķi. Šis tik rausta plecus, man palīdzēt nevarot, biļetes pērkot maz, tāpēc nav no kā izdot.
Jauki, ka autobusā gadījās sieviete, kura tāpat vien, neko nemainot man vienkārši iedeva tos 70 sant., taču vai patiesi, pirms kāpt autobusā man ir jāskaita nauda, ja nesanāk tad jāskrien mainīt tie 5 ls pērkot nevajadzīgas košlenes vai konfektes? Būtībā tad brauciens izmaksā jau ap latu. Bet, ja gadās kontrole un tu brauc bez biļetes, jo šoferim nav ko izdot, tad brauciens izvērtīsies jau ar policiju, lieliem naudas sodiem un nokavētu darbu.

E

: :) 17.06.2011

Nado bilo ehatj bez bileta! Eto ne vashi problemi, chto u nego netu sdachi! Bil bi kontrolj, vse bi podtverdili!

V viesis 17.06.2011

Labāk izlasiet noteikumus!
Pērkot biļeti, vadītājam jāiedod precīzu naudu.

C cirvis 18.06.2011

Viesi- noteikumus studijā!