www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Apsēstie kontrolieri

Rīgas Satiksme - Apsēstie kontrolieri

Varbūt tā nebūs īsti sūdzība, bet drīzāk sašutums.
Tātad, šodien braucu 15. trolejbusā. Mūs apturēja kontrole. Un gala rezultātā man bija jāsamaksā sods 5 ls par to, ka redz neesot nokompostrējusi e-talonu. Bet es biju to izdarījusi!! Un kaut izstiepies, nevar to pierādīt vairs un viss! Kontrolieris man bāž tik sejā savu aparātu, kur uzrādīts, ka redz pēdējo reizi tikai pirms 2 stundām kompostrējusi un sviež ārā no transporta.
Labi, es nezinu, ja nu pēkšņi kaut kas tur nenostrādāja un kartē neuzrādījās vajadzīgā informācija. Bet vai tad tiešām uzreiz jāsviež ārā no trolejbusa un jāspiež ar draudiem ārā 5 ls? Nevar iztikt ar brīdinājumu? Turklāt vēl esmu studente un, ja e-talons atjaunots, mēnešbiļete tur ielādēta, kāpēc tik pretīgi izturēties par kaut kādu sistēmas kļūdu? Katrā ziņā, tiešām esmu apbēdināta..Tos, kuri regulāri braukā pa zaķi, šitā neizčakarē..

K

K Kirstaps 05.03.2010

Nav tur ne kādas sistēmas kļūdas. Pati blonda!

D dundurs 07.03.2010

Tas jau nav nekas jauns. Daudz esmu lasījis par tādiem gadījumiem.
Vienkārši kārtējais veids kā RS izkrāpt naudu no pasažieriem.
Aizmirsti un neķer krenķi, citreiz vienkārši pasūti viņus pāris mājas tālāk.