www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Apsargs nesaprot lv

Rīgas Satiksme - Apsargs nesaprot lv

Diskriminācija krievs nemācās LV valodu un skaitās apsargs,prasu kur atzimēties ridzinieka kartes atjaunošanai neko nesaprot rāda uz durvim man tāds žests nav saprotams.Labi pienāca operātors kas maina kartes ar nesaprot ko jautāju,kā tas iespējams strādā valsts iestādē nemākot valsts valodu bezpridels kāds šodien 18.08.2016 pl.17:28 kurš atbildēs par šādām cūcibām man vakaru izčakarēja.Gaidu atbildi lai šādi vairs nestrādātu iešu augstāk tā neatstāšu bezpridels.

D

Pacco_al 18.08.2016

RS apsarga pienākums nav sprediķot pasažieriem vai tos uzrunāt vai kā citādi sniegt viņiem informāciju, bet gan novērst fiziku apdraudējumu citiem RS darbiniekiem, šinī gadījumā kontrolieriem.
Nevar taču pieprasīt, lai cirvis skanētu kā arfa. Var būt tavā skatījumā viņam arī angļu un vācu valodas būtu jāzina. Vēlies būt noderīgs un piesakies darbā - "Koblenz drošība" tevi gaida. Varēsi tīrā un lingvistiski pareizā valodā čalot, kamēr kāds "urļiks" neiesitīs pa seju.

T Tong Po 18.08.2016

Naktssargam kādā objektā, iespējams nav būtiski zināt Valsts valodu. Savukārt, Apsardzes darbiniekam sabiedriskā vietā, manuprāt, ir absolūta nepieciešamība valodu zināt.

C Chelsey 19.08.2016

Kādu atbildi tu gaidi šeit? Raksti pa taisno Rīgas satiksmei, te tu atbildes nedabūsi.

S Sergej Sergeevic 19.08.2016

Если член коротковат - это Путин виноват

Latviešu tautas 19.08.2016

А может начать штрафовать за вот такие жалобы-кляузы и закрывать таким жалобщикам доступ на этот сайт по IP? Ну достали: берём пример с Германии, а в Германии за подобные жалобы предусмотрена уголовная ответственность за дискриминацию по национальному признаку!
О себе: имею сартификат на знание латышского языка категории С2 (год назад сдал экзамен в ЦГЯ). В беседах предпочитаю общаться по-латышски, говорю без акцента.

Точно а ещё и сажать за мужеложство, как в СССР, тогда тебе никакой сертификат не поможет.

1. Rīgas Satiksme nav valsts iestāde, bet SIA, kuras īpašnieks ir Rīgas Dome.
2. Apsarga pienākumos neietilpst sarunas ar apmeklētājiem.
3. Uz kāda pamata Tu apgalvo, ka apsargs bija krievs? Viņš Tev parādīja pasi, kur bija norādīta tautība?
4. Ja jau tik ļoti cieni valsts valodu, tad raksti latviski un neiepin tekstā tādus vārdus kā "bezpridels".
5. Ar iešanu augšā esi uzmanīgs, ir tāds latviešu sakāmvārds: "Kas augstu kāpj, tas zemu krīt".

Latviešu tautas 19.08.2016

Не за мужеложество, а за гомофобию!

Latviešu tautas 19.08.2016

Diskriminācija krievs nemācās LV valodu un skaitās apsargs
==========
Это ж прямо перл: 100% текст писал не латыш! Латыш бы так не издевался над своим языком! Или писал безграмотный хуторяин!

rāda uz durvim man tāds žests nav saprotams
============
Ах этот жест тебе не понятен: я бы тебя развернул и пинком под зад так пнул, чтобы ты лбом открыл дверь и забыл дорогу туда, БЕЗГРАМОТНЫЙ!

kurš atbildēs par šādām
===========
Тебе лучше знать, безграмотный хуторяин

man vakaru izčakarēja
==========
Если бы я уважал свой латышский язык, я бы не употреблял последнее слово из этой фразы! Знаки препинания человек в школе явно прое...ал на сеновале с девками

Gaidu atbildi lai šādi vairs nestrādātu iešu augstāk tā neatstāšu bezpridels.
=============
Фраза написана крайне безграмотно и нелогично!

D druvis116 25.08.2016

kā to saprast rakstito

K kornija 22.08.2016

Pacco_al ! Iemācies pats valsts valodu un tikai tad prasi no citiem! Apsarga pienākumos neietilpst izziņu sniegšana.

Latviešu tautas 23.08.2016

Я тиешам ган судзибу ракстия аналфабэтс!

D druvis116 25.08.2016

val.savādākā sajēdz

Latviešu tautas 25.08.2016

Val? Kas tas par "val"?

Latviešu tautas 25.08.2016

Ej cūkukūti tīrīt, hutorjanin!