Rīgas Satiksme - Apkalpošana

Pirms pāris dienām braucu ar 19. Trolejbusu maršrutā Pētersala - Ziepniekkalns. Braucu kopā ar meitu (gadu veca) kura sēdēja bērnu ratiņos. Trolejbuss piestāja pieturā inženieru iela kura bija mūsu pietura, ir cilvēku nerakstīts likums par to ka vispirms izkāpj pasažieri kuri jau atrodas sabiedriskajā transportā un tikai tad iekāpj tie kuri uzsākuši savu maršrutu bet šoreiz tā nebija visi jaunatbraucēji iebrāzās iekšā un tikai tad varēju censties izbraukt ar meitas ratiņiem bet ar to vēl nepietika, trolejbusa šoferis bija tik neuzmanīgs ka neapskatījās ne spoguļos ne kamerās ka iespieda manus ratiņus starp durvīm. Meitai bija palikuši apsārtuši pirksti pēc šī gadījuma. Tiklīdz šoferis attapās ka to ir izdarījis, aizvēra transporta durvis un lielā steigā turpināja ceļu. Vienīgais ko varu teikt, māmiņas esiet piesardzīgas un šoferīt ceru ka tev tā diena bija izdevusies!

13.08.2019

R RXX 14.08.2019

Nav īsti līdz galam izprotams, kā var ievērt durvīs zīdaina pirkstus, ja vins atrodas ratos?

K K.K. 14.04.2020

Lietotājs ar niku RXX ir infantīls pajoliņš, kuram, diemžēl ir arī dauna sindroms, vienkārši ignorējiet viņu

N NeviensKa 14.08.2019

Te es arī gribu piekrist jau citos komentāros minētajam - vadītājs nav ekstrasens lai uzminētu kad izdomāsi kāpt ārā. Ir arī tādas bezkauņas kas stāv pie tām durvīm, primāri jau kavē kustību caur durvīm(pensionāri arī ietilpst pie šī varianta) nevis, kā sūdzības autore pati norādījusi - speciālās ratiņiem paredzētajās vietās un fig sapratīsi vai taisās kāpt ārā vai nē.
Labi...šitais šedevrs vēl tā. Bet ko es esmu sācis novērot pēdējā laikā ir tas ka bērns vispirms tiek grūsts ārā nevis otrādi un paralēli vēl tiek spaidīts telefons. Ir momenti kad ko tādu redzot elpa jāierauj uz brīdi.