www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Agresīvs autobusa vadītājs

Rīgas Satiksme - Agresīvs autobusa vadītājs

Sveiki,

Situācija sekojoša, tā notika Rīgā, blakus Origo. Sanāca tā, ka biju iebraucis nepareizā joslā, lai varētu turpināt taisni, bija sarkanā Gaisma, tad nu nolēmu pārkārtoties pa labi, priekšā 39. Autobusa vadītājām, tāpat visi stāva, domāju ātri iebraukšu, lai varētu turpināt taisni, jo zīmi pamanīju tikai pēc tam, ka labējā josla iet pa labi, vai nedaudz pa labi. Iedegas zaļā luksafora Gaisma, tad nu ilgi negaidot (lai arī autobusa vadītājam nav jāgaida) , piebraucu priekšā. Sekoja ļoti ilgs skaņas signāls no viņa puses, bet ar visu to, vēl pateicu vadītājam paldies. Turpinājumā sekoja, ka viņš pārkārtojās labajā joslā, piebrauca man blakus, un sāka izrādīt necienīgus žestus, atvēra logu, un likās ka tūlīt kāps ārā un sāk risināt problēmas, pēc tam nomierinājās un piebrauca pie pieturas, kas bija aiz krustojuma no viņa. Centos paskaidrot, ar žestiem, ka neesmu bieži braucis par šo vietu, un zīmi pamanīju pēdējā brīdi, bet viņš tik rādīja, ka esmu stulbs, uzmeta fakuci, un lamājās (vismaz no lūpām tā varēju nospriest) . Pats interesantākais, viņš labajā joslā uzņēma pasažierus, es nobraucu viņam garām, uz manu pusi bija vēlreiz mests necienīgs žests un plus viņš uzspļāva man uz mašīnas. Hmm, interesantus šoferus jūs uzņemat, lai vestus Rīgas pasažierus. Pabraucu nedaudz uz priekšu un apstājos malā, lai paskatītos autobusa numuru, un tad vēl uz manu pusi jau bija žesti - drauda veidā, ar kulakiem ka man būs vāks, un vēl ar pirkstu pār pa kaklu (laikam kaklu grib nogriezt?)

lai vai kā, tas nav cienīgi no Rīgas satiksmes šofera puses, es vienmēr esmu bijis vadītājs, kas palaiž autobusu uz citu joslu, un arī no pieturas vienmēr viņus palaižu, un te nebija gadījums ka es vienkārši "nagļakā" ielīdu viņam priekšā, bet mēs abi stāvējām pie sarkanā luksafora, un man vajadzēja pareizo joslu, lai nekavētu citiem dalībniekiem satiksmi, es to izdarīju diezgan ātri, šoferis knapi paspēja gāzi uzspiest. Un šitā uzreiz agresīvi ir jauzvedās?

Datums: 15.02.2020 11: 50
vieta: origo
autobuss: 39
numurzīme: hm3229

Papildināts muexstszy 16.02.2020

M muexstszy 16.02.2020

Puse no šoferiem ir diezgan agresīvi.