www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Agresīvie kontroles darbinieki

Rīgas Satiksme - Agresīvie kontroles darbinieki

Man ir sūdzība!!Tas vienkarši unikals gadījums!Braucu no darba..iekāpu pieturā, skatos - visi aparāti ir izslēgti(nevāru izsīst E-talonu), pec 2 mētriem iekāp kontrole.Es mierīgi gribēju izskaidrot situāciju, bet uz manīm saka kliegt un apvainot.Viena sieviete pateica ka viņa protokolā uzrakstīs ka es jau no depo izbraucu un neizsītu E-talonu(kaut mana pietura bija 8-a pec depo).Kad viņa saprata ka es nemaksāšu viņai nekādu sodu viņa meiģināja no citas puses.Sāka kliegt uz manīm un teica ka es ar viņu necenzurā valodā runāju un ka viņa pieradīs ka es viņu apcelu.Es vienkārši biju šokā, no tādas attiecības !!Un galvenāis ka neviens cits man neko neteica(ne citi kontroles darbinieki, ne policija kura stāvēja blakus), tikai ta vājprātiga sieviete kliedza uz mani!Grūda mani un meiģināja pazemot.

A Andris 30.10.2009

es šados gadījumos saku ieslēdzu diktofonu mobilajā talrunī un vedu sevi pieklaigi.

B Baņkieris 31.10.2009

Vispār lai lietotu diktafonu ir jābrīdina otrs, jo ja saruna ir ierakstīta slēpti, tad to nevarēs izmantot tiesvedībā!

S Streikotajs 19.12.2009

Brīnos kā viņi nebaidās - ir tak tik daudz dažādu cilvēku. man arī bija tā ka noķēra bez biļetes viņš centās man līst kabatās jo neticēja, ka man nav naudas un ka esmu bezdarbnieks, tad viņš pielietoja spēku un nelaida mani laukā no autobusa, bet man vajadzēja steigties pakaļ bērniem uz bērnudārzu. Tad man nācās pielietot pret viņu fizisko spēku, lai tiktu laukā, jo viņš pārkāpa savas likumīgās tiesības un traucēja man brīvi pārvietoties ko drīkst darīt tikai Policija. Un tad kad es ar spēku izkāpu kopā ar viņu no autobusa un es viņu brīdināju, ka pielietošu pret viņu savu gāzes ieroci (pistoli) ja rīkosies pretlikumīgi, tad likās mierā.

Takā ja jums kontrolieris fiziski mēģina ko darīt, kaut vai aizturēt tas kvalificējās kā uzbrukums un jums ir tiesības aizstāvēties pielietojot vissus likumīgos spec līdzekļus (gāzes pistoles, gāzes baloniņus, elektrošokus.u.c.) - tikai neapdraudot pārējos pasažierus.

Jo ja jūs noķer bez biļetes kontrolieri nedrīkst, līst jums pa kabatām jo pat Policija to nedrīkst darīt viņi var tikai to jums palūgt - Izņemot gadījumus ja kabatā atrodas ierocis, tad Policija var jums līst kabatās, bet ne kontrolieris. Un aizturēt jūs var tikai Policija.

D Diana 06.09.2011

Контролеры совсем оборзели хамят, оскорбляют, разпускают руки, просто ужасно ведут себя и в особености JANIS CERPINKIS.
Rigas Satiksme Примите меры.