www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Agresīva šofera

Rīgas Satiksme - Agresīva šofera

Braucu šodien ar 12 autobusu “Šmerlis”. Iekāpu pieturā pie alfas, nezinādama ka tā ir gala pietura. Tā kā neesmu vietējā, satiksmes autobusos īpaši neorientējos un, paskatīdamās ka man vajadzīgs 12, iekāpu pirmajā 12 ko redzēju.
Pabraucot nedaudz uz priekšu, kas ir galapunkts, sēžu, un pēkšņi autobusa vadītāja pilnā balsī sāk kliegt virsū lai es vācoties ārā, sākumā neaptvēra situāciju un saku ka tikko iekāpu, bet viņa sāk ķērkt vēl skaļāk un bļauj virsū, tā vietā lai apskaidroti situāciju. Šausmās. Es nesaprotu kā tu vari vienkārši ķērkt uz pasažieri, kuru ne pazīsti, ne zini, kas pa situāciju. Un ja es būtu ārzemniece, un gluži vienkārši nesaprastu, ko viņa Saka? Padomājiet darbinieki, kādu iespaidu atstājat sabiedrībai un kādas atmiņas no Latvijas paliktu tūristiem. Autobusa vadītāja - diezgan smalkas uzbūves, gadi ap 50, īsi mati un ar brillītēm.

06.03.2020

A arnitaa 06.03.2020

Trolejbuss tas būs bijis tomēr, ne autobuss.

T TavaMamma 08.03.2020

pieturvietās pie stabiem parasti liek transporta kustības sarakstus un maršruta virzienus ar visiem pieturvietu nosaukumiem.

T TavsSencis 09.03.2020

Kāpēc tu neesi virtuvē?

G Galdnieka Dēls 09.03.2020

Jā, tā tiek darīts arī mazākās pilsētās, tikai atšķirība tāda, ka autobuss turpina braukt. Kad pirmo reizi Rīgā braucu, nonācu tieši tādā pašā situācijā, skatījos, ka sarakstā ir mana pietura, kāpu iekšā, a bus līdz Abrenes ielai aizbrauca un teica, ka tālāk tagad nebrauks. :(