www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme agresija pret tūristiem

Rīgas satiksme - agresija pret tūristiem

Biju šokēta kopā ar vēl kādiem 20 pasažieriem šodien 4. tramvajā ceļā no centra uz Imantu pie Maritim hotel ap plkst 15:40. Iekāpj kontrolieri un pieiet pie kāda vācu pensionāru pāra, kas sniedz tiem etalonu. Izrādās, ka abi vācieši bija nopirkuši vienu etalonu ar vairākiem braucieniem un domāja, ka nopīkstinot divas reizes, viņi samaksā par abiem. Tā vietā, lai laipni paskaidrotu, kā rīkoties, visa kontrolieru brandža, kur starp citu neviens nerunāja angliski, apstājās pārim apkārt un teica, ka tiem būšot jāmaksā 20 (!) euro. Cik reizes nav redzēts, kā RS kontrolieri palaiž bezpajumtniekus, dzērājus un agresīvus cilvēkus, vienkārši ļaujot tiem izkāpt!!! Cilvēkus, kas patiešām ir ļaunprātīgi nemaksājuši!!! Šie divi pensionāri nu noteikti nebija izdomājušu krāpšanas shēmu, kurā viens nopērk etalonu, kamēr otrs nē. Viņi vienkārši nezināja!!!!Tas bija vienkārši pretīgi. Man nav nekādas simpātijas pret RS kontrolieriem!!!! Būtu izrādījuši viesmīlību cilvēkiem, kas papildina vienu no valsts galvenajām budžeta sadaļām - tūrismu!!!!!

L

Komentāri (6)

V Vadim 28.05.2015

Это, как я понимаю, была облава между Слокас и А.Грина, они там часто стоят с муниципалами. А чем закончилось то, их вывели из трамвая в итоге ?

Случай позорный - контролёры уроды, кто так поступил. Получается, что иностранцы ради 1 поездки должны покупать 2 еталона с 1 поездкой, само собой они могли не знать.

L LindaLV 29.05.2015

Tieši tā, viņi to nezināja.
Un viņiem nācās izkāpt no tramvaja, ceru, ka vismaz nebija jāmaksā sods.

Bet es uzrakstīju Rīgas Satiksmei, cerams, ka viņi pievērsīs uzmanību šai situācijai.

BondsBonds 29.05.2015

Racionāli domājot, atšķirība nav, vai vienu etalonu pīkstina divreiz vai divus vienreiz. Jautājums, vai RS strādā cilvēki ar divu klašu izglītību?

L LindaLV 29.05.2015

Es domāju, ka kontroliera darbs nav viegls un viņiem pašiem nākas saskarties ar agresīviem braucējiem, bet šinī situācijā: veci cilvēki, kas neprot valsts valodu, nebēg, neizvairās, ir pieklājīgi un pat nopirkuši etalonu. Ir taču saprotams, ka viņu nodoms nebija nevienu apkrāpt?
RS dara savu darbu, bet viņiem laikam aizmirsās, ka noteikumi ir priekš cilvēkiem, nevis otrādi.

V Vadim 29.05.2015

BondsBonds, ну это известно, что 2 раза один и тот же е-талон поднести нельзя, он второй раз не сработает в этом же транспорте. Это вполне логичная защита, что бы кто-то случайно ещё раз не прошёл мимо "компостера" с е-талоном и ещё одну поездку не сняло. Но раз это немцы, то в Германии совсем другая система оплаты транспорта, они реально могли не знать, тем более люди в возрасте.

По идее, контролёров должны были инструктировать, что делать в таких ситуациях, потому что так реально можно доиграться и нарваться на иностранца, который может имидж и репутацию Латвии подпортить из-за такой херни, особенно если серьёзный какой попадётся.

В Германии нет такой херни "со штурмом спецназа" из кустов между остановками, люди из-за границы могут охренеть с такой ситуации, подобный жесткач для стран из пост-CCCР нормален, а иностранцы могут просто не понять, что вообще происходит и куда они попали. В Германии на остановке нормально заходит контроллёр, солидно себя ведёт и т.д., "штурм бригад спецназа" там нет.

Latviešu tautas 30.05.2015

veci cilvēki, kas neprot valsts valodu

Kontrolieram jazin vismaz angļu, vācu vai zviedru valodu! Ja Latvija aizņiem ES prekšsedetāju vietu un Rīga idintifice sevi ka Eiropas kulturas centru, galvaspilsētu! Satira un humors: kontrolieri rūna tikai latviski...

Pats NE VIENREIZ biju liecinieks ka kontrolieri nepievero uzmanību uz bomžiem! Un jauniešu nepiespiž marsat sodanaudu: vienkarši LūDZ izkapt nakamā pieturā un viss!

Сам видел как в 44 автобусе на остановке "Поликлиника" у больнице Страдыня вошёл контролёр, сидел парень НА МЕСТЕ, ПРЕДУСМОТРЕННОЙ ДЛЯ ИНВАЛИДОВ СРАЗУ ЗА ВОДИТЕЛЕМ! арень оказался без билета, денег нет, так старушка-контролёр просто попросила его выйти на остановке "Аврора". А сколько такого наблюдалось в 40м автобусе на Остравном мосту. Максимум что делают с бомжами - высаживают, а в мём случае бомжа ссадили, а к пьяному парню "докопались"...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes