www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Abrenes iela - Jaunmārupe

Rīgas Satiksme - Abrenes iela - Jaunmārupe

Labdien!
Vēlos apskaidrot savu neapmierinātību un kritiku ar reālām iespējām veikt uzlabojumus.
Kā jau zināms 10. autobusa maršruts agrāk bija Abrenes iela - Brūkleņu iela, bet te pēkšņi vienā jaukā dienā Rīgas Satiksmes cilvēki izdomāja mainīt autobusa maršrutu un no tās dienas tas ir: Abrenes iela - Jaunmārupe, viss jau būtu labi, paldies šoferiem, ka autobusi no rītiem pienāk laikā un neviens nekavē darbu, bet labākais ir tas, ka neviens loģiski tā arī līdz šim nav spējis saprast to, ka ja maina maršruta garumu, tad līdz ar to arī ir jāpalaiž apritē lielie autobusi, nevis mazā dzeltenā konservbundža, kurā sastrēgumu stundās - no rītiem un vakaros nav iespējams pat uz vienas kājas nostāvēt, kur nu vēl nerunājot par sēdvietām, kurās pusaudži sēž pa 5 - 6 , bet atļautais ir tikai 4 cilvēki! :D Humors, bet bēdīgi. Tātad problēmas risināšanai mans ieteikums - no rītiem un vakara sastrēguma stundās kad brauc lielākā daļa cilvēku mājas vai uz darbu, palaist apritē lielos autobusus, savādāk vienkārši sāk pieriebties, ka kāds visu laiku elpo pakausī vēl pie tam, no rītiem netīrītiem zobiem! Pretīgi - atklāti sakot, atgādina 41. gada lopu vagonus : Rīga - Sibīrija!
Paldies, par sapratni un ceru, ka kāds no jums tur visiem beidzot sāks kustināt savas pelēkās smadzeņu šūnas! ;)
Lielie Rīgas Satiksmes Šefi jau laikam nemaz paši nekad nav pamēģinājuši, kā tas īsti ir braukt ar autobusu uz darbu vai mājās - iesaku arī to - ieprovēt! ;)

S Skorpion 11.04.2012

Protams, ka nepiekrītu par to maksāt, bet tad lai atjauno veco kārtību, jo šitos jaunieveduma marasmus man nesaprast, šī nav Fantas reklāma ar saukli - Kopā Jautrāk!
Un ja kāps transporta biļešu cenas, tad jau beigās lētāk būs braukt ar pašiem savu auto, nevis ar sabiedrisko transportu. Tā kā domājiet līdzi un ceru uz reālām izmaiņām!