www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 9. autobuss nebraukā, vakarā ap 18.00, 19.00 tiek izlaisti līdz pat 4 autobusi

Rīgas Satiksme - 9. autobuss nebraukā, vakarā ap 18.00, 19.00 tiek izlaisti līdz pat 4 autobusi

Jau otro dienu ir tāda situācija, ka vakarā pēc 17.00 vajaga nokļūt mājās, braucot ar 9. autobusu, bet viņš nenāk! Tiek 19. decembrī bija pat tā, ka 4 autobusi nenāca. Kāds ir paskaidrojums tam visam? Ka cilvēkiem jāstāv salā un jāgaida veltīgi autobusu, kurš nenāks. Sākumā bija domas, ka varbūt viņš vienkārši aizkavējas, bet tā, ka viņš vispār nenāk 2 stundas, tas ir par traku. Pie tam pa to maršrutu nestaigā citi transportlīdzekļi, lai varētu mierīgi iesēsties un aizbraukt līdz mājām. Kā arī tāpēc cilvēki, kuri mežaparkā vai Čiekurkalnā grib braukt uz centru tāpat stāv neziņā par to, kur vispār autobuss pazudis un vai viņš šodien vispār vēl brauks. Bet problēma tur nevar būt vienkārši sastrēgumos, jo Merķeļa ielā viņa nav, kad vajag. Tā ir bez maz vai otrā pietura pēc Abrenes ielas.
Kad būs kāda skaidrība par to, vai cilvēkiem būs iespēja tikt mājās vajadzīgajā laikā, vai ne?! Un cik ilgi vēl tā turpināsies, ka vakaros(varbūt pat arī citos laikos) ir liels caurums autobusu sarakstā?! Cilvēki paļaujas uz to.

K Krishinjsh 19.12.2012

Zvani uz Rīgas satiksmi par šo.
Man pašam personīgi līdzīgi ir ar 15 troļuku bieži kādi 3 pēc kārtas jāgaida, bet tā kā viņi nāk salīdzinoši bieži un 5 minūšu vietā sanāk pagaidīt 20, tad man vēl nav tik traki..

L lemurs 19.12.2012

Šodien arī pārsalu, jo gaidīju 9. autobusu ap 15.30, kurš vienkārši neatnāca! Ļoti nepatīkami, fuj Rīgas satiksmei!

M mice 19.12.2012

šodien arī nosalu, jo gaidīju autobusu 30 min, sala -11 grādi!!! pērku mēnešbiļeti( uz 9 autobusu) un netaisos braukt pa 0, 50 sant. ar 11 tramvaju, to jau neviens neatmaksās man!!!