www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 60 maršruta autobuss kurse tikai darba dienās!

Rīgas Satiksme - 60 maršruta autobuss kurse tikai darba dienās!

Rīgas satiksme pienem kur un ka reisā laist autobusus. Braukāju ikdienā ar 60 maršruta autobusu. Tā kā sanāk strādāt arī brīvdienās tad vienkārši nav iespèjas tikt uz darbu jo šis maršruts kursē tikai darba dienās. Kā lai darbinieki tiek uz darbu ja brīvdienās nav šada autobusa? Ne katram ir savs auto ko izmantot. Ceļa uz darbu sanak ar kājām ik rītu staigāt ap divām stundām vienā virzienā. Vai tiešām rīgas satiksme nevarētu arī brīvdienās nodrošināt šā maršruta reisus?

24.07.2019

Da

Viena cilvēka deļ? Kur tev jatiek? No Zepčika uz Centru ar 40.autobusu un uz Ķengaragu ar 7.tramvāju...

Da Dace Koltova 25.07.2019

Gudri rakstit visi prot bet ja pašiem naktos piedzivot ka brivdienas nevar tik uz darbu tad redzetu ka Jus te citus macitu.!

Milulīt! Es uz/no darbu/a braucu ar TRIM transpotram!

Tu Turkey901 24.07.2019

Cik tad daudz cilvēku strādā Jūsu galā brīvdienās?! Tiem 2 cilvēkiem arī ar bulku vāģi maršrutā pietiktu.
Ja zinat vēl kādu atskaitot Jūs pašu, tad nākamreiz varat samesties uz lētu taksi.

Da Dace Koltova 25.07.2019

Esmu dzirdejusi ka ir ari citi kuri netiek uz darbu jo nav transporta un cilvekiem del ta jamaina darba vietas.

Tu Turkey901 25.07.2019

Pamēģiniet riteni.

Ha Haralds Kurmis 25.07.2019

Katram izdabāt nav iespējams.Tulīt sāks rakstīt restorānu,bāru,klubu,u.t.t. darbinieki ar jautājumu,kāpēc netiek nodrošināts transports naktīs uz visiem mikrorajoniem?

Tu Turkey901 25.07.2019

Kāpēc nakts klubi strādā tikai naktīs? Dažiem naktīs ir jāstrādā un labprāt šādas iestādes apmeklētu pa dienu. :/

Džozefīne 24.07.2019

No viena Rīgas gala uz otru var izbraukāt ar maksimums diviem transportiem. Centrs vienmēr ir pa vidu, kur var pārsēsties. Ja savas spītības dēļ gribās iet 2h uz darbu, tad uz priekšu. Nevajag teikt, ka nav transporta, brīvdienās vienmēr kursē sabiedriskais transports.

Da Dace Koltova 25.07.2019

Protams tie kuri dzivo centra nesaprot ka rajonos autobusi brivdienas kurse pec 7.00 un tas pats 26.maršruts reizi 1,5 stunda .Vismaz jau no ritiem un vakaros varetu kadu autobusu vairak palaist.Ir cilveki kuriem ir mainu grafiki un jastrada ari brivdienas .Žèl ka tiek domāts ka visi stradā tikai darba dienas.

Džozefīne 26.07.2019

Es uzskatu, ka visu var sarunāt. Arī darba devējs ir tikai cilvēks un ja normāli izstāsta situāciju var sarunāt tajās dienās mazliet vēlāk ierasties, pasaules gals jau uzreiz nenotiks. Es arī kādreiz strādāju tālu no mājām, braukāju ar diviem transportiem un brīvdienās pirmais trolejbuss bija ap septiņiem tikai, un nekādu problēmu nebija, darbā vadītāji to saprata un viss bija kārtībā. Turklāt brīvdienās vadības nemaz nav. :)

Tu Turkey901 26.07.2019

Protams, principā, Rimi setdienas rītā var pastrādāt 1 h arī pašapkalpošanās režīmā, tam jau tās pašapkalpošanās kases domātas, lai pārdevēji var nesteidzīgi izbaudīt rīta kafiju mājās!

Džozefīne 27.07.2019

Tavs sarkasms ir nevietā. Kur teikts, ka viņa Rimi strādā? :)

Tu Turkey901 27.07.2019

Lai būtu Maxima, taču tas nemaina lietas būtību, jo vadība neiesaistīsies sarunās par darba laika pakārtošanu darbiniekam!

Da Dace Koltova 13.08.2019

Darba deveji ne vienmer maina grafikus pat ja darbinieks nevar noklut laika uz darbu .Ta jau darbinieka problema ka tikt uz darbu ja brivdienas par satiksmi ir problemas.