www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 49.maršruta autobuss

Rīgas Satiksme - 49.maršruta autobuss

Šorīt no no rīta pieturā gaidot savu- 49.maršruta autobusu, garām pabrauc trīs 23.maršruta trolejbusi un divi 17.maršruta trolejbusi, beidzot brauc arī 49.maršruta autobuss. Apstājoties pieturā, mani pārņem izbrīns- kā lai tieku iekšā autobusā, jo tas ir pilns līdz durvju malām, bet es saprotu to, ka man nav izvēles- vai nu kāpju iekšā vai kavēju darbu, gaidot nākamo bet, kur ir garantija, ka nākamais autobuss arī nebūs piebāzts?Vienvārdsakot, autobusā iekāpu, ja to var nosaukaukt par iekāpšanu. Pieturot nākamajā pieturā, cilvēki atkal cenšas tikt iekšā, tā nu es stāvu vai nu pati uz savām kājām, vai jau pūlis mani tur un tādā stāvoklī es braucu līdz pat sev vajadzīgai pieturai. Arī izkāpt ārā nav tik vienkārši, jo ne visi priekšā esošie kāpj laukā un tad nu ar lien ārā kā vari:(
Tā kā pati ļoti reti izmantoju sabiedrisko transportu, es pat nevarēju iedomāties, ka tik drausmīgi necilvēcīgi ir tajā pārvietoties( tas konkrēti attiecas un 49.maršruta autobusu), jūtu līdz tiem n-tajiem desmitiem cilvēku, kas katru rītu šādā drastiskā veidā cenšas nokļūt līdz darbam, es tikai nesaprotu par ko vispār tur maksāt!!!????

K

N nuja 04.10.2010

Nu ja penši par velti jāvadā

H harijs 04.10.2010

Nav ko brīnīties, vadība jau nebraukā ar sabiedrisko. Un to, ka maksimumstundās iederētos papildreisi, viņiem pat prātā neienāks. Vadība aiz labas dzīves treknuma smadzenes aizaugušas.

J Ju 04.10.2010

shausmas...es nebrauktu tik paarpildiitaa, labaak gaidiitu to naakamo...bet ja arii tas buutu parpildits, tad laikam mekleetu citu veidu kaa tikt liidz darbam, brauktu ar diviem ja vajadzetu, bet ne tik paarpildiitaa.

J Juris 04.10.2010

A kapēc ar 23 vai 17 nebrauci?
Tā gadās, ka visi grib braukt vienā laikā, tas nav tikai pie tevis, arī citur cilvēki stāv stundu kājās līdz nonāk galapunktā..un jā arī saspiesti, bet citreiz atkal viss ok...to nevar paredzēt.

K Karīna 04.10.2010

Tāpēc, ka šie transporti man neder! Pieminēju tikai tamdēļ, ka šie trolējbusi 23. un 17. kursē nepārtraukti, bet tai pašā laikā citam transportam neatrodas nauda, lai palaistu papildus reisu:(

B Bencha 18.02.2011

Iekshaa tikt var vienmeer... To pieraada japaanji. Visi saspiezjas, sastumjas, stacijas darbinieki visus sastumj un ir OK.
Tomeer taisniiba - autobusi, kas neiebrauc centraa ir ljoti reti.
Taa pat katru riitu 37-tajaa. Kaut kaa ielienu, sastumjamies.

T ToBencha 18.02.2011

Pastum, pastum, pietupies!

B Bencha 19.02.2011

Jaa... Sabiedriskaa transporta lietoshanas pamaaciiba gluzhi kaa dziesminja XD
Vareetu izdot karaokes un video formaataa XD Dziedi un spiedies liidzi!