www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 3.maršruta autobus

Rīgas Satiksme - 3.maršruta autobus

Vēlos izteikt sūdzību par 3.maršruta autobusu virzienā uz Pļavniekiem!
Pirmo reizi saskāros ar šādu nekaunību, lai gan šo maršrutu jau izmantoju ļoti ilgu laiku! Autobusa kursēšanas laiki ir 21.28; 21.38;21.50, bet autobus ierodas tikai 21.59! Nesaprotu, kā var apieties tik necienīgi un nekaunīgi pret pasažieriem, kuri maksā tādas summas par braukšanas biļeti! Tā vietā, lai celtu bilešu cenas var arī padomāt par to, ko darīt lietas labā! Šis autobus parasti nokavējas kādas 5min ilgākais, bet to,kas notika šovakar nevar aprakstīt! Protams, ka beigu beigās atbrauc viens autobuss, kurā cilvēki nevar sakāpt arī un paliek tomēr tādi, kas stāv un gaida nākamo! Es to uzskatu par lielāka mēra nekaunību pret pasažieriem, kuri Jums maksā naudu!

K

I iksi 27.02.2013

Iesaku palasīt ziņu portālos, kāpēc šodien satiksme tā kavējās.

Likumsargs 27.02.2013

Tipisks latviešu gājiens!
Visi apkārt vainīgi, bet pats balts un pūkains. Tajā pašā laikā parāda savu stulbumu!
Šī sūdzība parāda cik aprobežoti ir palikuši atsevišķi indivīdi!

Dažreiz nenāk par ļaunu arī ziņu portālos ielīst un palasīt, kas notiek!

U uzzy 28.02.2013

Autor! Nākamreiz pirms skrien sūdzēties šeit, atver kādu ziņu portālu un saproti, kas tad īsti pie vainas ir!! Rīgassatiksmes vaina šeit nu ir ļoti niecīga! Un sūdzies par tiem, kas patiesie vainīgie, ja vieglāk paliek!