Rīgas Satiksme - 33.autobuss

Tatad zinojums par 33.autobusu Abrenes iela - Kundzinsala. Vienigais autobuss uz Kundzinsalu un vienigais sabiedriskais transports kas savieno Kundzinsalu ar centru. Neskaitot transportus Sarkandaugava uz kuriem ir jamero liels cels. Kundzinsala ir mierigaka un zalaka vieta Riga tomer pedejos gados ta ir ostas un terminalu aplenkuma un savu ziedoso sarmu diemzel ir zaudejusi. Sakara ar autobusu. Kapec mums autobuss kurse tikai 12 reizes diena un ar tadu atstarpi? Vai nevareja cienijama Rigas satiksme mums to reisu skaitu papildinat uz normalu? Mes dzivojam nomali un pa tumsu mums nav ta labaka vieta kur kadam pec darba iet, tiem kuriem nav auto, jo tiesam ir bailigi un nav drosi merot to celu garam psihenei un vecai, milzigai rupnicai un Sarkandaugavas tvaika ielai kur daudz bomzu un narkomanu. Pedejais autobuss no Abrenes ielas iziet 22.50 un no Kundzinsalas 22.17. Nu pedejie taka normali bet pa dienu kurse ka pagadas ar lielam atstarpem un ta jau tikai reizi stunda. Piemeram preteja nomalaja vieta Voleri ari iet autobuss numur 54. kurs ari kurse 12 reizes diena bet tikai savadak ar pedejo reisu 18.30 bet viniem netalu kadu gabalu talak ir 3.autobus bet mums nav neka iznemot tuvakais 5.tramvajs vai ari netalu 49.autobuss kurs nekurse brivdienas un kurse biezi tikai rita un vakara stundas lidz 19.15. Ari nav izdevigi. Daudzi zina cinu ar Sleseru un Kundzinsalas iedzivotajiem kuri cinas par savam majam un to paliksanu. Slesers velas mus izdzit lauka. Vai ta var but ka Slesers speciali mums liek tik maz kurset autobusam uz nomalu rigas vietu ja piemeram tie pasi Voleri ir vienota apkaime un ir apgaismota bet protams ari nav nekada drosa un lidz pieturai ir talu, tomer kaut vai man ir jamero likloci. Kapec voleros kurse 12 reizes ka mums ja tur iedzivotaji ir 300 bet mums vairak par 500? kur sakars, kur godiba? rita stundas kurse tikai ik pec stundas vienu reizi un nav izdevigi.Vai tas ir speciali, lai atrak mes izvaktos un ir Slesera plans lai mes saprastu ka citur jadzivo? Kundzinasala ir manas majas un gribu lai ir normals autobuss un normali ietu.kaut vai katru stundu un vairakas reizes. vinu cilveki izmanto jo brauc cauri Sarkandaugavai. mums berniem ir janoklust uz skolam u.t.t. un tagad pacik ziema tuvojas un ari vakars atrak un tumsa tad vispar sausmas jo transports ir nekads. labi butu ja 49.ievirzitu kundzinsala.vismaz par kompensejumu par musu salas piesarnojumu.ir 21.gadsimts un ar kundzinsaliesiem ir mainijusies domasana.mes velamies ciesu saikni ar apkartejo civilizaciju un normalu autobusu reisu skaitu ko rigas Satiksme var atlauties.

U

R R 11.11.2010

Dodieties uz 5.tramvaju, jeb 49.autobusu darba dienās! Paldies

G gusts 14.11.2010

Un tagad vēl tas stulbais līkums uz 3 trolejbusa galapunktu braucot no centra! Mēginiet savākt parakstus un griezties RS. Mēs, Sarkandaugavieši pievienojamies!

I ize 26.11.2011

pilnīgi piekrītu...
nju stulbi ka taa, bet nju labaak tad jau 49 autobuss vareeja braukt lidz kundzinjsalai jo nju jeega no taa mantess vispaar nav. galu galaa tur taapat sarkandaugavai kur ir 49 autinja galapunkts, ir blakaam 5 tramvajs, a kundzinsalai loti talu iznak.