Rīgas Satiksme - 30.autobuss.

Kada jega ir no ta ka pa vienadu marsrutu kurse 3., 30., autobuss ??? Vienads marsruts, tikai 30., autobuss brauc mazak un lidz Stacijas laukumam. Ta jau reti iet un tikai darba dienas. Mans ieteikums ir vispar so marsrutu varbut novirzit cauri Ilguciemam un lai brauc tapat ka 54.autobuss. no Voleriem? Abi divi reti iet un domajams ka no 30.autobusa. bus lielaka jega, jo no Ilguciema vares tikt uz Bolderaju un otradi. Vismaz savadaks marsruts. Bet nu savadak bezjedzigi.

I

F Fikuss 11.10.2011

Un kāds sakars šim ar šo saitu? Raksti uz Rīgas Satiksmi, mērglim Bemhenam un Rīgas domes Satiksmes departamentu, lai tie domā! Turklāt 30. autobuss reizēm ir izdevīgs tieši dēļ tā, ka var iesēsties tukšā autobusā pie bijušā Interpegro, nevis pilnā 3. autobusā Raiņa bulvārī. Un no Iļģuciema uz Bolderāju var aizbraukt ar trešo autobusu - piecu minūšu gājiens no trolejbusu galapunkta - kājas vajag arī reizēm izkustināt.

D dsgds 11.10.2011

Rīgas domes Satiksmes dep.plāno maršrutus, tur sēž izcils speciālists un pa riktīgi labu algu izdomā kur kas brauks. Tā ka griezies pie viņa, te tev neviens nepalīdzēs.

I Ināra 11.10.2011

Man patīk iļģuciema sieviešu cietums!Katru dienu aizbraucu līdz turienei, un sapņoju, ka reiz nokļūšu aiz tā drošajām sienām.