www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 300 maršutnieks

Rīgas Satiksme - 300 maršutnieks

Šī nav pirmā reize kad gaidu 300 maršutnieku un viņš jau ir bijis pieturā pirms laika. Šodien 5.1.19 300 maršutniekam bija jābut 12.16 Atlantijas ielā.viņš ieradās 12.13 es pacēlu roku un viņš vienkārši to noignorēja un aizbrauca. Un tādas situācijas ir bijušas diezgan bieži,ne tikai man arī pati kad iekšā sēžu esmu redzējusi kā garām pabrauc.Pat tad kad izbrauc no galapunkta arī ir bijis ka 3 min ātrāk izbrauc pienāk cilvēks viņš aiztaisa durvis un pat neliekas ne zinis ka bija jāielaiž cilvēks viņš gaida,bet šoferis aizbrauc. Arī tas ka ziemas laikā piebrauc galapunktā tā vieta lai atvērtu durvis ielaistu cilvēkus siltumā viņi vienkārši sēž un never durvis vaļā,bet vasarā kad ir silts tad sēž un kaifo durvis stāv vaļā kapjat kas gribat.tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem.Tad vēl katrā transportā ir norādītas stāvvietas,tās arī vienmēr ir pāri robežām uz pusi vairāk kā atļuts. Un tad tie kas sēž beigās izkapt ārā nevar stumdās,grūstas. Vai tad tiešām neredz,laikam laiž iekšā lai pašiem jautrāks ceļš būtu,jo viņus tas nekādi neskar. Kāpēc mašīnās ir jābūt tik cilvēkiem cik norādīts dokumentos,bet maršutnieki atļaujas to pārkāpt un par to nesoda,tas arī ir pārkāpums un bīstami cilvēku dzīvībai.Vai var beidzot kaut kā viņus sākt sodīt tas nav normāli. Dēļ tadiem šoferiem cilvēki kavē darbu utt.

05.01.2019

N

R Realisms 06.01.2019

Ar autobusiem tāds pats bardaks notiek.
Tas nav normāli, ka autobusi uz ātrāk atbrauc, citādāk kam dēļ sarakstus uz satbiem?! Jānāk laikam jau 30min iepriekš uz autobusu, lai paspētu. Rīgas Satiksme ir kļuvusi ir zem kādas kritikas.

N Nav svarigi 06.01.2019

Izskatas ka nevienu tas neintrese,jo cik noprotu daudzi par to sudzas un nekas netiek darits lietas laba. Es jau ta parasti izeju agrak lai neaiziet gar degunu,bet ja pat tad aizbrauc garam nu tad tas ir vnk chau ta ir neciena. Vnk tgd marshutnieki nenopelna kabata tpc vinjiem ir vienalga agrak katra pietura stajas nevienu nepalaida garam.

V viktorija perecs 11.02.2019

Jà..brīnums ka vēl no Rīgas satiksmes nav kàds komentàrs..kà parasti...nepatīk ej ar kàjàm..vai brauc ar taksi..tàda attieksme..vienkàrši!