www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 3. trolejbuss - jaagaida videeji 15 minuutes

Rīgas Satiksme - 3. trolejbuss - jaagaida videeji 15 minuutes

Parasti nekad nemeedzu suudzeeties, bet nu šoreiz gan gribeetu izteikt savu viedokli! Ikdienā braukāju ar trešo trolejbusu. No riitiem, braucot no Valdemaara "Rimi" pieturas, it kaa viss ok.. bet otraa virzienaa vinjs regulaari jaagaida videeji 15 minuutes un wairaak, kaut gan peec saraxta buutu jaaiet baigi biezji!un tas nav taa, ka pa reizi, bet nu wisulaiku...es nesaprotu, kur tad wins otraa galaa paliek???!!! saak jau kaitinaat, goda waards..7dienaas wispaar liidz 40 minuuteem wari nogaidiit!!!

K

A ally 29.09.2008

Vot šoreiz es rī esmu nokaitināta!es šodien ap 18iem pusstundu trešo gaidīju!!kaut gan pec saraksta pa laiku bija jāiet kādiem pieciem!!!un taa tiešām nav pirmā reize, bet regulāri tā notiek.un man ir apnikušas mūžīgās RS atmazkas.. bļāviens, ja pakalpojumam ceļat cenas, tad nodrošiniet, lai cilvēkiem vajadzīgos laikos taa kaste kursētu pēc saraksta!!!

L Laura 29.10.2008

Bet 3.troleibus jau pa Valdemara brauc un tur vienmer ir sastregumi, it īpaši no pieminekla lidz tirgum kamer aizbrauc 40 min paiet!!! luk jums atbilde kur vinsh paliek!!! satregumos stav!!!

T tanaka 29.10.2008

piekritu Laurai.

P putns 29.10.2008

ar kājām ātrāk, vai ar lisopēdu.

D Deniss 23.02.2009

estj takaja vewj kak probki i troleibus letatj ne mozet hotja mi voditeli delaem vse vozmoznoe i mne kak voditelju ne raz govorili spasibo wto mi tak bistro doehali, a wtobi bilo pomenjwe probok bogatim mamochkam nado svoim siniwka pomenjwe bmv pokupatj i ne bitj nawi trolleibusi i probok ne budet!I ja bi sovetoval sesjtj vam za rulj svoego avto i proehatj po valdemara v chas pik.:)(Troleibusu vaditais)

K Krotow 28.05.2009

Rīgas centrā darba dienās pēcpusdienā esi bijusi? Sastrēgumus Merķeļa un Valdemāra ielās laikā starp 16:00 un 19:00 esi ievērojusi. Tur arī stāv pazudušie trolejbusi un autobusi. Nav viņiem spārnu, laukā netiek. Svētdienās tur viss parasti iet pēc saraksta.