www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 25.aautobusa maršruta pagarināšana.

Rīgas satiksme - 25.aautobusa maršruta pagarināšana.

Kapēc nevar pagarināt 25.autobusu līdz Tīraines staļliem? Pieturvietas sen izbūvētas. Dzīvoju netālu no Vecozolu namiem. Katru dienu no skolas nāku ar smagu somu mājās. Ir tādas dienas kad somā ir gandrīz visas grāmatas un vēl sporta maisiņš. Kād pārnāku mājās-sāp mugura.Tagad no galapunkta jāiet apmēram 20 min.Ja būtu autobuss būtu tās būtu maksimums 5 minūtes.Ir cilvēki kam jāiet vēl tālāk.

R

Komentāri (16)

Latviešu tautas 24.12.2014

A tu paruna ar Sandi Goldmani kas dzīvo Vecozolu iela 13. Varbut viņš tev vedis ar savu melno džipu...

Latviešu tautas 24.12.2014

SIA Berkuts

R rudisss 24.12.2014

Man nevajag nekādu džipu, man vajag lai es ātri tiktu mājās

Latviešu tautas 25.12.2014

Kad es biju piektā klasē ziemā saplisas sovhozā DIVI autobusi, kuri veda mums uz Inčukalnu astoņgadigo skolu (5 km). Un kas? Dzīvs un vesels! Neskatoties uz to ka decembrī-janvārī bija -20...-25*C un putina, netiritie ceļi!

Latviešu tautas 25.12.2014

Tas pirmkart. Otrkart, skolas transports - ta ir pašvaldības problēma. Mārupes novada problēma! Kapēc Inčukalna novads var sev atļauties skolas autobusus http://www.incukalns.lv/public/lat/sabiedriba/satiksme/, bet N reiz bagatakais - nevar?!

Es redzēju KA rīgas sabedriskā transportā uzvedas skolnieki: lopi 100 reiz klusak!!!

R rudisss 26.12.2014

Te nav jautājums tikai par ērtībām. Piemēram cilvēkiem(kuriem nav mašīnas) no Tīraines jātiek no uz Mārupes novada domi lai kaut ko tur nokārtotu. Viņiem ir jābrauc uz Rīgu ar vilcienu vai Olaines autobusu un tad uz Mārupi. Tas izmaksā apmēram 1, 30-1, 40 Eur. Un ja tu gribi ar kājām iet tad tas ir labs gabals... Varbūt tu to vari izdarīt bet kā ar pensionāriem...
Vladlat-Vispirms esmu novērojis ka Mārupē ir pietiekami daudz skolēnu autobusu. Bet ir tādi skolēni kas mācās Rīgā un dzīvo Tīrainē.Tiem arī jātiek mājās...
Un vēl ir tāda lieta ka tās pieturas stāv bez izmantojuma. Pēc kāda laika viņas vienkāŗši būs sarūsējušas un apzīmētas.Labi tas pats var notikt arī tad kad ies autobuss bet vismas tad kāds to pamanīs.

Latviešu tautas 26.12.2014

Un vēl ir tāda lieta ka tās pieturas stāv bez izmantojuma.

====================================================================

UN STĀVES! Velreiz tiem, kas nesaprot no pirmā reize:

"Rīgas satiksme" finansējas no Rīgas Domes lidzikļiem, no Rīgas iedzīvotāju nodokļiem!

Tiraine atrodas arpus Rīgas teritorijas, Marupes novadā! Tatad Jūms vispar jateic "PALDIES!" Rīgas Domej ka 25. autobus kurse Mārupes novadā teritotijā!

Ja "Mārupē ir pietiekami daudz skolēnu autobusu" un" ir tādi skolēni kas mācās Rīgā un dzīvo Tīrainē", tad viņiem jagriežas Mārupes novadā pasvaldibā ar lūgumu organizēt regularus skolēnu autobusu kursēšanu uz Tīraine!

Ja tavi vecaki nespej nopirkt automobili un aizvest/atvest tev uz/no skolu/as, tad ta nav "Rīgas satiksme", Rīgas Domes problēma, bet Mārupes novada Domas un tavu vecaku problēma!

Sudzibai NAV nekadu sakaru ar "Rīgas satiksme"!

Latviešu tautas 26.12.2014

Atvainojiet par kļūdam: latviešu valoda nav mana dzimta valoda - rūnaju labi, bet ar gramatiku lielas problēmas...

Latviešu tautas 26.12.2014

No šajā situācija ir vel viena izeja: Mārupes dome var griesties firmā "Rīgas satiksme" ar lūgumu pagarināt visu 25. maršrutu vai daļu no reisiem līdz Tīraine (teiksim maršruts 25t vai 27). Bet Mārupes domei par to bus jamaksa firmai "Rīgas satiksme"? jakompense zaudējumus...

Latviešu tautas 27.12.2014

No šada situācija ir vel viena izeja: Mārupes dome var griesties firmā "Rīgas satiksme" ar lūgumu pagarināt 25. maršrutu vai daļu no reisiem līdz Tīraine (teiksim izveidot maršruts 25t vai 27). Bet Mārupes domei par to bus jamaksa firmai "Rīgas satiksme", jakompense zaudējumus...

R rudisss 28.12.2014

http://www.delfi.lv/novados/marupes-novads/zinas/pagarinas-25-autobusa-marsrutu-marupes-novada-teritorija.d?id=43069928
Tas jau sen, bet palasi...

T trakotais 29.12.2014

RS vispār sākusi jocīgi strādāt.

Latviešu tautas 30.12.2014

Ir vel viena izeja: sakarā ar to, ka Latvija faktiskie gatavo "darba spēku" Rietum Eiropas valtim, jagriežas ES parstavējiem Latvijā - LAI MAKSA kompensāciju no eirofondiem!

Latviešu tautas 30.12.2014

Ir vel viena izeja: sakarā ar to, ka Latvija skolas faktiski gatavo "darba spēku" Rietum Eiropas valstim, jagriežas pie ES parstavējiem Latvijā - LAI MAKSA kompensāciju no eirofondiem!

Latviešu tautas 31.12.2014

Velreiz: Jūs esiet Mārupes novada iedzivotāji? Pabalstus saemiet no Mārupes novada? Nu kadi vel problēmas? Es vispar nesaprotu kada sakariba ar "Rīgas satiksme"?

http://www.delfi.lv/novados/marupes-novads/zinas/pagarinas-25-autobusa-marsrutu-marupes-novada-teritorija.d?id=43069928
Un nekas nav un nebus darits. Saksie "Paldies" Dievam ja pēc 2015.gada 1.februāri vispar arpus Rīgas kurses "Rīgas satiksme" autobusi. Uz Salaspili bija tada paša aina...

Latviešu tautas 04.01.2015

Я вот читаю и ху... фигею: ЛАТЫШИ! ВЫ С РОЖДЕНИЯ ДЕБИЛЫ ИЛИ ЕСТЬ КАКИЕ ТО СПЕЦКУРСЫ ДЛЯ ВАС?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes