www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 22.autobuss Abrenes iela-Lidosta

Rīgas Satiksme - 22.autobuss Abrenes iela-Lidosta

Labdien,

Vēlos iesniegt sūdzību par to, ka 22.maršruta autobusi nekursē pēc grafika. Šorīt neatbrauca divi autobusi (pieturā „Centrālā Stacija” virzienā „Abrenes iela-Lidosta”), autobuss neatbrauca plkst. 8:28 nedz plkst. 8:39, atbrauca tikai trešais autobuss un arī ar 3 minūšu kavēšanos. Autobusu neierašanās rezultātā esmu nokavējusi darbu par 30 minūtēm, tas nav pieņemami, es maksāju par pakalpojumu (mēneša biļeti), un nesaņēmu to, jo autobusi regulāri kavē vai neatbrauc vispār, kā tas notika šodien.

Ar cieņu,
Marija

K Krishinjsh 15.01.2013

Mani fascinē, šie sūdzētāji, saprotat, ka šis portāls domāts priekš vienkāršās tautas, kā informatīvs līdzeklis, sūdzības reāli jāiesniedz Rīgas satiksmē, vai citā kompānijā ar kuru radusies diskutējama situācija. Šeit ieraksti, tikai cilvēkiem info par situāciju, lai varam ar to rēķināties!! Savādāk sanāk ka sūdzies pats sev...

K kurmiks3 15.01.2013

Tie kuriem buutu par to jaatbild, braucot uz darbu ar dienesta Volvo domaa"ko tie tur pieturaa "cepjas", ja nenaak
autabuss, vienmeer tacu var braukt ar taksmetru.Seit patiesaam var tikai izkliegt saapi, jo tie kuriem buutu jaatbild
suudzibas Lv nelasa, un viniem uzd...rst gan uz Mani, gan Maddalenu, ganKristpinu, mees prieks viniem esam tikai
statistika.

M mariii 15.01.2013

@Maddalena, Krishinjsh,
Jā, viņiem arī esmu uzrakstījusi (šeit iepostoju iesnieguma kopiju), jau pat saņēmu atbildi. Šajā ziņā klientu serviss ir labs, atbild ātri, bet žēl, ka situācija ar neregulāriem reisiem nelabosies :(
Un šeit ir RS atbilde:
"Labdien!

Rīgas pašvaldības SIA ”Rīgas satiksme” ir saņēmusi Jūsu e-pastu.

Informējam, ka Rīgā maršruti tiek plānoti pēc apļveida principa – transporta līdzeklis no punkta A brauc uz punktu B, bet nonākot punktā B, tas griežas atpakaļ un brauc uz punktu A. Tas nozīmē, ja transporta līdzeklis uz punktu B brauc ar kavējumu, sasniedzot galapunktu, arī uz punktu A tas brauks kavējot (transporta līdzeklis nevar izbraukt laikā no galapunkta, ja tas tajā vēl nav ieradies). Jānorāda, ka zem katra kustības saraksta ir brīdinājums, ka objektīvu apsvērumu dēļ atiešanas laiki var mainīties.

Šodien, 15. janvārī, 22. autobusu maršrutā plkst. 7:40 pie Lidostas Rīga autobusu kustību nācās slēgt uz 27 minūtēm, jo pie Lidostas kravas automašīnai bija atāķējusies piekabe, bloķējot visa veida transporta kustību. Autobusi, kas palika pie Lidostas (vai bija ceļā uz Lidostu) stāvēja 27 minūtes, attiecīgi nevarēja laicīgi izbraukt no galapunkta uz pilsētas centru, kā arī tie reisi, kas tika apturēti nevarēja laicīgi iebraukt Abrenes ielas galapunktā un no tā nākamo reisu izpildīt savlaicīgi.

Informējam, ka kārtību kādā tiek kompensēti zaudējumi pasažieriem reisu neizpildes gadījumos nosaka 28.08.2012. MK noteikumi Nr.599 "Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība". Attiecīgo noteikumu 50. punkts nosaka: ”Pārvadātājam ir pienākums atlīdzināt tiešos zaudējumus (neieskaitot atrauto peļņu), kas radušies, ja pasažieru regulāro pārvadājumu (izņemot pilsētas nozīmes maršrutus) sabiedriskā transportlīdzekļa pienākšana vai atiešana neatbilst kustības sarakstam, kā arī tad, ja atcelts reiss reģionālajā starppilsētu nozīmes vai reģionālajā vietējās nozīmes maršrutā, uz kuru pasažieris iegādājies biļeti. Šajā punktā minētais zaudējumu atlīdzināšanas pienākums neattiecas uz gadījumu, ja sabiedriskā transportlīdzekļa pienākšanas vai atiešanas neatbilstība kustības sarakstam vai reisa atcelšana notikusi no pārvadātāja neatkarīgu iemeslu dēļ.”

Ņemot vērā augstāk minēto, Jūsu lūgums kompensēt pilsētas sabiedriskā transporta kavējuma dēļ radītos zaudējumus ir noraidāms."

V Vilis Maize 31.01.2013

> kurmiks3
Nu ja, ja tautai nav maizes, lai ēd kūkas! :)