Rīgas Satiksme - 22. autobuss

Sveiki!
Gribēju pastāstīt Jums šīrīta novērojumus.
Kā jau katru rītu braucu uz darbu lidostā. Autobuss pilns ar ārzemniekiem, kas brauc uz lidostu lai atgrieztos mājās.
Pie Jūrmalas šosejas pieturā "Depo" iekāp divi kontrolieri (sieviete un vīrietis) un laužoties katrs uz savu pusi caur cilvēkiem un čemodāniem, pilnīgi vienaldzīgi- vai pasažieriem drēbes nesaplēsīs, vai uz kājām neuzkāps.
Un nu sākās lielā pārbaudīšana.
Jau ar pirmiem ārzemniekiem iestājās lielais "abloms" jo nevienam no viņiem nebija biljetes un valodas barjera bija tik liela, ka kontroliere pat nesaprata, ka jaunās ārzemju meitenes viņai jautāja cik maksā biljete un vai viņa pārdos viņai to.
Tikai kontroliere pilnīgi neko nesaprata!!! Pasažieri viņai tulkoja. Tad viņa pagriezās un lauzās uz priekšu pie sava kolēģa- kuram pa visu autobusu nokliedz, ka kāpjam ārā. Diezgan komiski izskatijās - konduktori mūk- lai nebūtu jāprasa sodu samaksāt. Bet ja tie būtu tautieši - nograuztu!!!
Tātad jautājums- zinot, ka no lidostas un uz lidostu brauc daudz ārzemnieku- vai tad tiešām nevar norādīt, ka angliski, ka biļeti var nopirkt pie šofera jeb atstāt konduktoru, kas pārdos viņiem biļetes.
Un ja jau mūsu konduktori ir tik visvareni- tad varbūt pirms lien 22. autobusā pavairo savas zināšanas angļu valodā?

D

M Mārīte 12.04.2011

Kontrolieri ir pamatīgi mēsli, nekas vairāk!
Viņi vispār nav vajadzīgi!
Tik daudzus bezbiļetniekus palaiž vaļā, kaut kādus narkomānus, jauniešus, bomžus, idiņus, bet normālos cilvēkus pamatīgi izdrāž un prasa naudu.
Tie kontrolieri ir stulbi un nepilda savus darba pienākumus kā vajag! Ir daudz reizes bijis, ka kontrole iekāpj pustukšā trolejbusā, visiem biļetes ir un tā vietā lai kāptu laukā un ietu pārbaudīt citus transportus, tie vienkāršis silda pakaļas krēslā... Pilnīgs ārprāts, smadzeņu nav!

T ToMārīte 12.04.2011

Kāpēc kontrolieriem krāmēties ap visādiem salašņām, saskaroties ar kuriem vienīgi var iemantot slimības, TBC un HIV ieskaitot, toties no pārējiem ir iespējams nokāst vajadzīgo summiņu, rezultātā jūs visi maksājiet par nabaga bomzīšiem arī.

D dko 12.04.2011

jā, un ja jau runa iet par autobusiem.
kapēc man jāmaksā nauda par braucienu lai tiktu uz darbu un jābrauc autobusā kurā ir iekāpis smirdīgs bomzis ar sačurātām biksēm un nenormālu dvingas smaku un pat negrasās maksāt.
Plus viņš apsēžas uz mīkstā sēdekļa un sasmirdina arī to. Nākamais kas sēdīsies smirdēs tāpat...pie tā visa komplekta izplatot kautkādas slimības.
Noteikumos ir rakstīts, ka nevar pārvadāt bagāžu ar asu smaku- bet ja tā smaka ir no paša pasažiera? ko tad?

M Maris 12.04.2011

Nu un kas dmirdesim visi vienadi, un vispar, man riebjas ka no sievitiem ( ne no visas ) smird pec smirdigas smarzas, vai nevar to lietot mazak ? Ko man darit ?

D dko 12.04.2011

nu no vīriešiem jau arī nes pēc lētiem dezodarantiem un tiko pieturā izpūsta cigaresu dūma.
un kad sākās svīšanas sezona un visi stāv ar savām savīdušām padusēm sieviešu auguma līmenī tā, ka sievietes deguns ir precīzi viņa paduses līmenī.
tā varētu turpināt un turpināt...bet ne pa to ir jautājums un stāsts.

A AnGos 12.04.2011

Paši vien esat vainīgi! Kuri šeit bļāva, kad sēdināja laukā cilvēkus bez biļetēm! Ak viņi nabadziņi viņus rausta, viņus stumda, viņus met laukā... Tagad rokas ir sasietas...neviens nevēlas saistīties ar tiem subjektiem, jo savādāk pašiem var būt nepatikšanas

S santa 12.04.2011

sūdzība tieši vietā un laikā! arī esmu to novērojusi!izskatās smieklīgi un nožēlojami!mūsējo izsēdina, morāli pazemo un vēl soda naudu uzliek! ar ārzemniekiem gan savādāk, lai neizgāztos paši mūk prom, nu nav ko teikt!

S Saulīte 12.04.2011

iesaku sākt pielietot smadzenes visiem! ārzemnieki tikai izmanto to ka neviens nevarēs viņu valodā visu izskaidrot, bet paši labi saprot ka biļeti vajadzēja nopirkt! tas ka lielākā daļa latviešu pastulbi samaksā pilno sodu, jo redz nejēdz likumu izlasīt un iestāties par savām tiesībām, ir tikai viņu pašu vaina! Kontrolieris tikai pilda savus darba pienākumus, ja jau tik daudziem ir sūdzības, tad varējāt mierīgi uz Adm.tiesu doties un tur taisnību pieprasīt, nevis netā anonīmi to darīt! Likumā ir noteikts, ka braukšana bez biļetes ir adm.sodāms pasākums, ja jau izvēlējies to darīt tad arī atbildi par sekām, nevis attaisnojies ar no draugiem dzirdētiem piemēriem! :D

D dko 14.04.2011

Saulīte!
Tu vispār lasiji par ko iet runa jeb kā lielākā daļa komentē uz dullo?

I Ieva 14.04.2011

Man vislabāk patīk, kad ārzomnieki, it sevišķi, nēģeri, ņem mani pakaļā.

D Džongvā elektroniks 01.07.2011

Oho, luuk mums te dazsh labs toposhais aarsts, kursh pat nezina, ka HIV nevar ieguut, pieskaroties inficeetam cilveekam... XD

S Simona 13.07.2011

Es pilnīgi piekrītu šai sūdzībai. Maršrutos, kuros brauc ārzemnieki, RS vadība jau varēja pieprasīt no darbiniekiem angļu valodas zināšanas pamatlīmenī.