www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 21.autobuss nr.19105, konduktore Janina Krivopljasova

Rīgas Satiksme - 21.autobuss nr.19105, konduktore Janina Krivopljasova

Sodien, 20.10.2008, 21.autobusa, kurš izbrauca plkst.11.57 no galapunkta Imanta-5, konduktore Janina Krivopljasova, neliela auguma sieviete ar īsiem tumšiem matiem, brillēs, jau no sākuma uzvedās ļoti nervozi, bet kaut kur pie Botāniskā dārza publiski apvainoja jauno vīrieti- invalīdu, aizrādot, ka šī cilvēka trīcošās aiz slimības rokas traucē viņai rūpīgi izlasīt viņa dokumentus, kad vīrietis pajautāja arī konduktores dokumentus, tā aizgāja uz pretējo autobusa galu un, vīrietim pienākot, saka skaļi apspriest ar citiem pasažieriem, ka redz, viņa pilda savus pienākumus, bet šīs vīrietis vēl uzdrošinas viņai kaut ko pretīm teikt!Tas viss notika invalīda klātbūtne!Šī sieviete rīkojas pilnīgi pret visām morāles normām, vairākas reizes publiski aizvainojot cilvēku ar speciālām vajadzībām un pārmetot viņam viņa slimību. Diez vai viņa vispār var strādāt ar cilvēkiem!!!

P

L LLLL 20.10.2008

Vai TU to vīrieti aizstāvēji, kad konduktore viņu apvainoja?

K kautkaa 21.10.2008

Nju, kadu aslgu uznemums maksa, tada ari darbinieku attieksme pret darbu, lai gan nevajaga dusmot jebkura gadijumaa uz konduktoriem, jo viniem iziet cilveku "juras" pa darba dienu un idiotu netrukst. CVitus cilvekus reizem var nokaitinat ar vienu idiotu, bet, kad idiotu ir daudz, tas ir KIRDIK> Es esmu pietiekosi braucis ar sabiedrisko transportu un redzejis vienkarsi tadus idiotus, ka nebrinos par to, ka konduktori ir nervozi. Reiz manas acis viens virietis grasijas sist kontrolieri - sievieti par to, ka vinam nebija ista invalida palieciba. Un, domaju, ka konduktoriem ar tadiem idiotiem nakas saskarties ne retak. Toties, ko Rigas Satiksme dara, lai uzlabotu konduktoru un kontrolieru drosibu? vai vini palielina algas? Ne. Tas, ka sie cilveki strada ne tik augsta amata, nedod tiesibu viniem nemaksat normalas algas un iztureties pret viniem kaa nakas pret cilvekiem! Taa kaa, iesaksim ar to, ka busim laipni pret konduktoriem, iekapjot transportaa, iesim pie konduktora un piekrism bileti un smaidisim! Man nekad nav bijusas problemas ar konduktoriem, jo vienmer censos but laipns pret viniem. Kads gan man pamats nebut laipnam? Bet ir suni, kuri, iekapjot transportaa, rej un tad citi cilveki no taa cies! Lai gan, ne reti vien konduktorus apmelo...

S sinepe 24.10.2008

drīz konduktorus izmetīs uz ielas vai piedāvās kādu apkopējas vai tā paša lētā kontroliera darbu. tad varēs visi viegli uzelpot un priecāties par to, ka, pērkot mēnešbiļeti par dārgu naudu, kāds tajā pašā laikā vizināsies gandrīz par brīvu un vēl pasmiesies par pārējiem.
un transportā patiešām strādāt ir bīstami, nervozi, netīri un necienīgi par tādu algu.

M majonezis 29.10.2008

nu, algas, algas, NU NEVIENS NEVELK JŪS TUR STRĀDĀT!!!