LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 200., 224. marsruta taksobuss

Rīgas satiksme - 200., 224. marsruta taksobuss

Kad saks pienemt lemumus, kas ir labveligi ari iedzivotajiem, nevis tikai daziem biznesmeniem !? Kapec pakalpojums nodots firmai, kam nav iespeju to nodroshinat ???! Vecmilgravis jau gadiem ir rajons, kur ir vissliktaka situacija ar sabiedrisko transportu. Tikai 2, 24 autobussi un marshrutnieks. Ziema situacija ir vel necieshamaka,jo transports luzt, kavejas, ja izkrit no grafika-nebrauc vispar. Transports parpildits. Tagad, "konkursa" (?) rezultata , likvideta ieprieksheja, samera zema limena marshruta taksometru firma, kurai tomer bija kaut kadI CILVEKMILESTIBAS UN CIENJAS simptomi, ATSHKIRIBA NO FIRMAS, KAS nodroshina sho transportu shobrid. Par savu samaksato naudu agrak pasazieri sanema apmierinoshu apkaloshanu un pakalpojumu, kas atvieglo ikdienu. Tas, ka shobrid mashinas ir jaunas un vaditaji ir samera pieklajigi, nav pakalpojuma augsta limena raditajs. Jo viss parejais ir murgs ! Tik zema limeni shis transporta pakalpojums musu rajona nav bijis nekad!!! Lai tiktu majas vakara pec darba, no 17 -21, cilveki stav puskilometru gara rinda, gaida marshrutnieku 50 min. Pilnigi skaidrs, ka mashinu skaits ir nepietiekams! Kamer gaidam marshrutnieku, parejiem par prieku, 1/3 dala no rindas aiziet prom. Cilveki sudzas, shoferi apliecina, ka vadiba ir informeta un vini...PADOMASHOT!!!!! Kamer vel bija konkurentu firma, situacija nebija tik dramatiska ! Tas, ka pasazieriem ar smagajam somam un berniem, pa galvu-pa kaklu jaskrien uz pieturu, jo savadak marshrutnieks nepietures un shoferis ar "akmens sejas izteiksmi" vienkarshi pabrauc garam pat paris metrus no pieturas. Tas, ka sievietei gados ar smagam pirkuma somam un mazinju noraudajushos berninju, uz lugumu apturet nedaudz talak aiz pieturas, tiek auksti atbildets, ka nemaksas sodu vinas del un bus pietiekoshi tuvu, ja izkaps ari nakosha pietura...! Un tadas situacijas jaskatas katru dienu ! Pretigi ! Tas nav augsta limenja pakalpojums !!!! Tas dazas spozjas, jaunas mashinas nemazina pakalpojuma neapmierinoshi zemo limeni !!! Nekauniba augstaka mera!!!! Ta, kas tiek nekaunigi, vienaldzigi ignoreta ir musu dzive, musu dargais laiks, musu nokljushana majas pie berniem, pie savas gimenes, musu veseliba! Kamer laiks ir silts, ilgo gaidishanu ta nejut, bet tulit bus auksts, lietains, putinas...Ludzu, nepazemojiet ta cilvekus un rekinieties ari pasazieru viedokli! Tas galu gala ir Jusu bizness, Jusu goda lieta (?) !!! Vecmilgravja, Mangalsalas iedzivotaji.

Komentāri (2)

S smīkņa 05.09.2013

Par vilcienu neko neesi dzirdējis? Un apstāties starp pieturām aizliegts ar likumu, turklāt traucē arī citus pasažierus. Kas vēl tev nav skaidrs?

Nandia 05.09.2013

1. Maršrutnieki nav vienīgais transports, ar kuru var tikt līdz Vecmilgrāvim.
2. Vilciens un autobuss arī nestājas visur kur pagadās, vai kur vien klients vēlas. Maršrutniekiem 'oficiālajiem' beidzot ir ieviesta kārtība - apstāties nevar sazin kur - TIKAI PIETURĀS!!! Katra maršruta kustība tiek tagad pa gps nodota un šoferim darbs ir svarīgāks par pasažieru somām vai raudošiem bērniem, jo pašam pēc tam bērni mājās raudās, kad nebūs ko ēst, jo tēvs darbu pazaudējis dēļ noteikumu pārkāpumu. Iesākumā visi maršrutnieki stājās pieturās un tikai ar laiku šoferi to izlaižot savus 'draudziņus' sāka stāt kur vien vēlas, ko vēlāk arī sāka lūgt pasažieri. Tas ir mums ieradums - apstādiniet tur kur man vajag. Nu un ja godīgi, tad šādi domājošiem braucējiem ir jābrauc ar taksi, kurš toč ved tur kur vajag jums.
3. Brauc tā pat tie vecie, smirdošie, klabošie un pat bīstamie busi, kas nav zem Rīgas Satiksmes. Nu tad tie stāj un brauc kā iepriekš un bieži rada bīstamas situācijas uz ceļa stājoties sazin kur un visbiežāk bez pagrieziena rādījumiem.
4. Pērkot e talonu braucieni ir lētāki un dzīvībai ne tik bīstami, jo Rīgas Sat.busi brauc normāli un caurumi grīdās arī nav. Pie tam nav jāklausās nenormāla šofera koriģēšanā - aizver durvis stiprāk / necērt tu tās durvis. Varētu padomāt, ka kāpjot busā mums smadzenēs notiek analīze - šim busam durvis labi veras, ā bet šim ne... :))
5. Kāds prieks apzināties, ka tev nav jāaiztiek netīrais tūkstosiem cilvēku apgrābstītais busa rokturis. Tak nezini kur un ko iepriekšējais cilvēks rokās turējis. :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes