www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 2 nedēļu laikā salūst 3 autobusi + autobusi netiek pienācīgi mazgāti

Rīgas Satiksme - 2 nedēļu laikā salūst 3 autobusi + autobusi netiek pienācīgi mazgāti

Esot rūdītam sabiedriskā transporta pasažierim, sen nebija nācies saskarties ar situāciju, ka 2 nedēļu laikā, 3 autobusiem, kuros atrados, vai nu pārplīst riepa vai "noklājas" elektronika. Lieki piebilst, ka šoferi laipni izdalīja "pārsēšanās biļetes" arī bezbiļetniekiem :D Bet tas laikam tā - pēc noteikumiem.

Otrā lieta, kas tomēr traucē visvairāk: autobusi acīmredzot tiek kopti visai neregulāri. Tā kā šogad kārtīga rudens nav bijis, netīra virsbūve nevar tikt attaisnota ar sliktiem laikapstākļiem. Un par autobusu saloniem: šķiet, ka tur dzīvo blusas, jo grīdas vienos netīrumos, nemaz nerunājot par logiem, uz kuriem palikuši tauki vai cita h**** no gulētāju piespiestajām galvām. Nu pretīgi..! Krīze vainojama, vai kā?

K kk 04.12.2011

Šodien braucu un neka tada neredzeju, saki konkreti kurš maršruts un cikos, nevis tikai neslavu cel pa tukšo.
Rīgas Satiksmei pakalpojums uz goda, ņemot vērā kādu naudu maksāja par biļeti un dotāciju veidā no savas nodokļu naudas.

P psihiatrs 04.12.2011

ILMAR AZI ZINI CIK RIGAS SATIKSME PELNA. NOCERT SEV PIRKSTUS LAI NEBUTU JALASA TAVS STULBUMS..

K kk 05.12.2011

Nu un cik pelna, gudrīti??? Šogad atkal ar zaudējumiem strādā, prasīs dotācijas palielināt. Itkā Rīgas budžets būtu neizsmeļams.