www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 15 trolejbus, vadītājs

Rīgas Satiksme - 15 trolejbus, vadītājs

Sūdzība, 15. trolejbus.
Es neesmu apmierināta ar Rīgas Satiksmi. Šodien ( 14.06.2010.) braucu ar 15 trolejbusu, pulksten 12:28:29 un gribēju nopirkt biļeti pie vadītāja. Kad es viņam pajautāju:"Var nopirkt biļeti?" viņš vienkārši uzbļāva uz mani un atbildēja krieviski: "Jūs varat nolikt naudu tajā lodziņa?". Es neesmu nacionāliste, man vienalga kāda valodā jautāt latviski vai krieviski, bet tajā paša mirkli es jautāju latviski, lai arī man viņš atbild tajā paša valoda, kāda es jautāju. Kad es beidzot dabūju biļeti, bet biļeti es arī interesanti dabūju, viņš to man vienkārši iemeta rokās.
Ka tā var? Kur skatās Rīgas Satiksme? Vai tādu apkalpošanu sauc par atsaucīgu un laipnu?..

J

L lija 14.06.2010

заметно какая ты не националистка.
человек зарулем. может ему еще станцывать перед тобой надо было бы?!

J Jūlija 14.06.2010

Нет, танцевать не обязательно!=))) Только замеч было мне грубить?... нельзя было нормально, вежливо ответить?=)

J Jevgenijs 14.06.2010

Надо было сказать водителю Рот закрой хамло и гони билет ! Помогает :)

P PingviinsIvars 14.06.2010

Laikam reti braukā ar sabiedrisko :)
Tak tā ir normāla padarīšana, ka šoferi kaut ko burkšķ un nelabprāt tirgo biļetes.

I ieva 16.06.2010

Stulbi krievi paliek stulbi krievi!!!

J Jūlija 16.06.2010

Nevajag neko runāt slīkto par krieviem, daži cilvēki ir, var būt slīkti gan krievi, gan latvieši! Tadeļ ar krieviem šeit nav nekāda sakara, tas tikai parādīja ka vadītājs bija nekauņa un nezina kas ir pieklājība!

S Sominsh 16.06.2010

Nu es pastrādā n-tās studas par minimālo, kur par katru sīkumu novel naudiņu un tad paskatīsimies, kā Tu uzvedīsies.

J Jūlija 16.06.2010

nu un? Vienalga kāda alga... tas ne nozīme, ka vadītājs var uzvesties tā ka viņš grib! Rupji un vispār nepatīkami!

L Lixy 17.06.2010

Nu tiešām dažreiz nevaru saprast no kuras pakaļ** tādus šoferīšus var izvilkt..
Sēž savā kambarī un uz visiem biļešu pircējiem rēc kā nenormāls. It kā mums būtu jāuzņemas atbildība par viņa garajām darba stundām .

Mamma 20.06.2010

Bet cilvēki tad nokaitina un kā vēl, un tie kas nedod ceļu sabiedriskam transportam.

D Daina 20.06.2010

Tas nav attaisnojums. Ja straadaa, tad lai iemaacas cienu, savaadaak lai iet d...

D darbs 01.09.2010

JUS SEIT VISI RAKSTAT KAA GRIBAAT CIENU BET PASI KA JUUS LAMAJATIES SEIT PAT KOMENTAROS??

B Blakussēdētāja 14.03.2011

RS Šoferiem vidējā alga ir ~ 400 Ls uz rokas, tāpēc nevajag te neko muldēt par to, ka viņi ir nepieklājīgi, jo viņiem maz maksā.