www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 13.trolejbuss kavē regulāri

Rīgas Satiksme - 13.trolejbuss kavē regulāri

Braucu ar 13.trolejbusu 4 dienas nedēļā. Pēdējo trīs nedēļu laikā trolejbuss ir atnācis laikā divas reizes. Tad kavē 12 min, tad 20, dažreiz pat 25-30. Pieturā vienmēr esmu vismaz 6-7min pirms trolejbusam būtu jāpiebrauc. Es saprotu, ka no rītiem ir daudz sastrēgumu un viss būtu labi, varētu arī pagaidīt nākamo, ja vien 13.trolejbuss neietu 2-4 reizes stundā! Esmu arī gājusi uz iepriekšējo, kas pietur 8:18 Stabu ielā, lai paspētu uz darbu gadījumā, ja tas, kuram jāpiebrauc 8:36 neatnāk laikā. Rezultātā neatnāca ne 8:18, ne 8:36, un 8:52 beidzot piebrauca. Kā lai risina šo problēmu? Vai nevar sūtīt vairāk trolejbusus stundā? Stāvot pieturā pabrauc garām kādi 7 (es nepārspīlēju) 22.autobusi, bet 13.trolejbuss nāk 2-4 reizes stundā un tas pats kavē regulāri vismaz 12 min.

22.11.2019

Papildināts Linda.i 22.11.2019

Rakstot sajaucu, nevis 22.autobuss bet 22.trolejbuss!

L Lailailai 22.11.2019

Priekšlikumi transporta plūsmas organizatoriem un ceļu uzturētajiem kā Rīgā likvidēt sastrēgumus un kad veikt ceļa remonta darbus, lai kundze savlaicīgi tiek uz darbu. Bet vispār-opciju velosipēds vai agrāk iziet uz pieturu-netiek izskatītas?

L Linda.i 16.12.2019

Varbūt vispirms kārtīgi izlasiet, pirms rakstiet komentāru?
"Pieturā vienmēr esmu vismaz 6-7min pirms trolejbusam būtu jāpiebrauc". Uzsvars uz "vismaz" un "pirms". Un, kā jau minēju, dažreiz izeju uz iepriekšējo trolejbusu, kas ir 18 minūtes pirms tā, ar kuru parasti braucu uz darbu. Vai Jums, kundze, liekas, ka man tiešām ir problēmas ar iziešanu laicīgi?

BondsBonds 24.11.2019

Skarbi, bet neviens kuram laiks ir dārgs, ar sab. transp. Rīgā nebrauc. Tā pamatklients ir pensionārs, kurš tiek dotēts no bezgalīgā rīdzinieku un valsts iedz. maka.