www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme 12 trolejbuss un Krišjāņa Barona sastrēgumi

Rīgas Satiksme - 12 trolejbuss un Krišjāņa Barona sastrēgumi

Sabiedriskais transports kavē vismaz 40 minūtes katru no saviem maršruta braucieniem, Neskatoties uz ceļu remontiem Kr. Barona ielā, manuprāt, jūsu organizācijai ir jānodrošina sabiedriska transporta laicīgu kustību, vai attiecīgi jākompensē manas izmaksas taksometriem.
Bezatbildībai jābūt sodītai un klientam nav jācieš laika un naudas zaudējumi.

29.09.2020

Vagons Komā 29.09.2020

Labāk tad ar velo braukt

Pilnīgi piekrītu, taču pie maršrutu kustības grafikiem ir piebilde, kādos gadījumos, transporta kustība var kavēties. Un sabiedriskajam transportam nākas stāvēt tajos pašos sastrēgumos, kur citiem satiksmes dalībniekiem. Vispareizāk būtu, ja zaudējumus kompensētu Rīgas Dome, jo tieši viņas kompetencē ir transporta infrastruktūra Rīgas pilsētā.

M Mego izmeklētājs 29.09.2020

Kur barona ielā ir remontdarbi?

H Helsu 29.09.2020

Ka rs var ietekmet satiksmes plusmu, ja vini izmanto to pasu infrastruktūru ko parejie. Iespejams nakotne sabiedriskais transports lidos pa gaisu un jusu laiks un nauda tiks mazak zaudeta 😁