54.autobuss - Rīgas Satiksme

Es domāju, ka 54.autobuss no Voleriem ir drusku jāpārkārto. Viņam vajadzētu kursēt nevis tik niecīgā grafikā kādā viņš kursē tagad, bet būt pakārtotam tā, lai kaut vai viens autobuss šo maršrutu apkalpo, bet autobuss kursētu visas dienas garumā, kaut vai kā 33.autobuss, bet tā, lai arī vēlu vakaros kāds reiss būtu, jo savādāk viņš kursē pa no rīta, pēcpusdienā un viens reiss vakarā no Abrenes ielas un viss. Es domāju ka var apkalpot 1 autobuss un kursēt tās 12 reizes dienā, tikai tā, lai ilgāk un dienas laikā arī. Paldies.

T

A Aija 06.03.2011

Jā, es piekrītu ka var kursēt savādāk un nevis šitā kā tagad. Autobuss ir labs, tikai nu pārāk maz brauc un maz redzams. Vajag tā lai brauktu arī dienas laikā un vakarā bet nevis tagad šādi tik smieklīgi, kā tagad..

E Elita 06.03.2011

Man liekas ka normaali buutu, ja sis autobuss tiktu samazinaats un vinjsh kurseetu liidz Ilgjuciemam un atpakalj uz Voleriem un taadaa gadiijumaa ilgaak un drusku biezaak. Jap, jo Ilgjuciems ir tuvaakais mikrorajons, ar visu vajadziigo. Liidziigi kaa 28 autobusam un 34 autobusam...arii brauc liidz tuvaakajiem mikrorajoniem.

S sanita 09.03.2011

Par to, ka sis autobuss kursē reti, es pilnīgi piekrītu!Bet kāpēc nevar izveidot kādu transportu, kurš brauktu no Ilģuciema uz Imantu.Itkā blakus, bet jābrauc ar diviem transportiem...

J Janis 09.04.2011

ak jums nepatīk Rīgas satiksme?

K Klinta 25.02.2012

Pilniibaa piekriitu! Labs autobuss, tikai vajadzeetu lai kursee ilgaak!