www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Par šofera rupjo attieksmi pret pasažieri

44.autobuss - Par šofera rupjo attieksmi pret pasažieri

Labdien!

Pirms Ziemassvētkiem mana mamma iekāpa 44.autobusā un apsēdās vienā no priekšējām sēdvietām pie loga. Līdz šoferis kaut ko saka manai mammai. Mamma nedzirdot dēļ trokšņa, ko viņš saka, atsmaidīja pretī. Uz ko šoferis krievu valodā, familiāri un rupjā izteiksmes formā viņai kliedz:"Čto ulebaješča, a? Tvoja beloja šapka v zerkole kak televizori otrožaetsja. Peresodisj". Katrā ziņā mana mamma jutās ļoti aizskarta un knapi valdīja asaras par familiaritāti un necieņu...

Laura

A Anonims 16.01.2011

Pirms kuriem Ziemassvētkiem: katoļu vai pareizticīgo? UN cik ilgi bija jāgaida, lai uzrakstītu sūdzību. Laikam kodi un nebija laika?

Z zinaida 16.01.2011

Opjatj 25! U lati6ej vse zalobi svodjatsja k russkogovorjachim! uze ne aktualjno! Za segodnja, mi uze takie temi obsuzdali! Pridumajte eche 4ego nibudj!

K Katju 16.01.2011

ne nu vodila povjol sebja ne praviljno, ja b emu po face dala, esli bi on mne tak skazal=]

Z zinaida 16.01.2011

Ja tebja po4itala i mne ne o4enj ho4etsja prodolzatj s toboj besedu!

H Ha-ha 16.01.2011

Ну да) скажи шофёр это на латышском, то тут жалобы точно не было бы) а как на русском так всё, это заговор)))

Z zinaida 16.01.2011

ha-ha, tak ja i govorju, 4to zdesj ne v vodile delo, a v tom, 4to on na russkom otvetil! Zalujutsja oni!

Q QWE 16.01.2011

Zinaida: vipei jadu. :)

R rojs2 16.01.2011

Ha... nav ar ko ar tādām šapkām staigāt...
un nevajag pārspīlēt, šaubos vai tāds tantuks apraudāsies, droši vien nodeva pretī vēl skarbākiem vārdiem.

A Anna 17.01.2011

krievi kuri nerunā ar latviešiem valsts valodā, lūdzu brauciet mājās, uz krieviju!
krievijā varēsiet runāt savu krievu valodā cik uziet!
un tiem kas nesaprot - russians, please go home to russia!

L lalalā 17.01.2011

Es gan neticu šīm te pļotkām, , , tas viss ir safabricēts---kur pierādījumi ===naf ---delas nafff")))))