38.autobuss līdz Iļģuciemam - Rīgas satiksme

38.autobusu kas brauc no Abrenes ielas līdz Dzirciema ielai (Iļģuciemam), vajadzētu pagarināt līdz 9., 25., Iļģuciema trolejbusa galapunktam, jo tur pat vien netālu atrodas tas Dzirciema ielas galapunkts.
Braucot gan no Abrenes ielas, gan Iļģuciema, viņš izdarītu pagriezienu uz to pašu Dzirciema ielu tagadējo galapunktu, bet brauktu uz un no Iļģuciema trolejbusa galapunkta, kur pēc pagrieziena un izbrauciena no Dzirciema ielas viņš pagrieztos pa labi un brauktu pa Spilves ielu un tur būtu izveidota arī autobusa pietura gan no Centra, gan uz Centru, jo tā var būt ka iedzīvotāju aktivitāte būtu lielāka un autobusa nosaukums būtu ''Iļģuciems'' un cilvēkiem tas vairāk saprotamāks un skaidrs būtu kur viņš brauc, jo Dzirciema iela ir gara iela cauri Dzirciemam un Iļģuciemam, tāpēc viņa atrodas dažādās vietās un reizēm cilvēkiem nav skaidrs kur šis autobuss, pa kuru Dzirciema ielu tad īsti brauc.
Jo patreiz tas Dzirciema ielas galapunkts ir tāds tukšs, jo tur atrodas Nordekas autobusu parks un aiz galapunkta sākās mazdārziņi, kuri tiek izmantoti pārsvarā tikai vasarā un tāpat ir nekam nederīgi, tāpēc nav aktivitātes tajā Dzirciema ielas galapunktā, bet 100 % būtu Iļģuciema galvenajā galapunktā.

3 37-tais autobuss 26.03.2012

Vajadzeetu patureet arii veco, bet taa, ka iebrauc Ilgjuciemaa un apgriezhas, taalaak uz to galapunktu...Citaadi no Aagenskalna cilveekiem naakas iet 10-20min liidz trolejbusam...