36.autobuss - Rīgas Satiksme

Labvakar! Problēma ir 36.autobusa sliktais grafiks pēc pulkstens 17.00, kad autobuss brauc no Vakarbuļļiem un no Imantas tikai vienu reizi stundā. Vēlos piebilst ka uz Vakarbuļļiem šis ir vienīgais maršruts un vienīgais autobuss kas brauc uz Vakarbuļļu, Daugavgrīvas dārziem, Attīrīšanas iekārtām un maršruts ir ļoti garš un autobusa maršruts ir tikai viens un cilvēkiem ir jebkurā gadījumā jāgaida šis laiks, tomēr vakaros autobuss ir daudz nepieciešamāks. Maršrutam vasaras sezonā ir ļoti daudz cilvēku un katru stundu tas brauc pār'pildīts, jo šis ir vienīgais autobuss, transports, ar kuru var tikt uz skaisto pludmali Vakarbuļļos, vai apmeklēt citas vietas, Precīzāk. Autobuss jau tā lielu daļu viens pats apkalpo Kleistu pusi, arī lielu daļu Bolderājas un ir viens pats un vēlāk dublējas ar 3.autobusu, braucot līdz Bolderājas D/P un tālāk tas milzīgu garu maršrutu, cauri mežiem, purviem, brauc viens pats un ceļā pavada ilgu laiku un cilvēkiem ir bail tumsā gaidit autobusu, vietā kur nekā nav un apkārt ir meži, bet autobuss ir diemžēl tikai viens un savādāk nokļūt mājās, vienkārši nav iespējams.