34.autobuss - 34.autobuss

psc ;D 34.autobuss ir tik debīls!!! brauc tikai no Pļavniekiem nevis no Centra, tikai 7 reizes dienā un tāpat tikai darba dienās :D lol...kas par stulbu autobusu izdomāts ;P
nē, nu ok, lai ir bet nju varbūt tad labāk palielināt reisu skaitu un iedod vēl kādu papildus autobusu?vnk...man tur draudzene dzīvo un līdz saulīšiem kur brauc autobuss, no pieturas dreiliņu veikals ir milzīgs gabals cauri mežam jo kartē skatoties, redzu ka 34.brauc kopā ar 51.autobusu un tad pagriezienā viņam ir tik garš ceļs jo nākamā pietura ir saulīši kas ir hvjz cik km attālumā :o psc... viena pietura un tā pati tikai viena un kartē skatoties var redzēt ka tas ir vissgarākais maršruts, no visiem transportiem RS, kuram ir tik garš pieturas maršruts...lol...b*a naudu prasa bet nevar autobusus normāli nodrošināt

R R 11.11.2010

Saulīši ir ekskluzīvs, ekoloģisks privātmāju ciemats, kur gandrīz katram iedzīvotājam ir sava automašīna. Protams, pavisam sakarīgi, ja ir privātmāja, tad automašīna. Autobusa reisu skaiti pagaidām palielināti netiks. Autobuss ir domāts cilvēkiem kuriem jānokļūst uz tuvāko mikrorajonu Pļavniekiem, mācību, medicīnas iestādes, veikali, u.t.t. Paldies

V vija 27.02.2011

suuds ne autobuss

B blondīne 27.02.2011

Kas tas ir 34 autobuss, un kā tos autobusus vispār skaita?Jāstāv ielas malā, un jāpalaiž garām 33, un 34 jākāpj iekšā?Bet tas taču ir drausmīgi ilgi, ar personīgo auto iznāk krietni ātrāk.