33. autobuss - RS

33. autobuss no Abrenes iela - Kundziņsala, kursē ļoti nekorekti un reti, ar lielām pauzēm un ikdienā cilvēkiem, īpaši Kundziņsalas iedzīvotājiem to nav ērti izmantot. Vismaz rīta aktīvajās stundās varēja palielināt reisus, jo pa cik 33.autobusā tiek atvēlēts parasti viens mazais dzeltenais autobuss, tad ātri vien, autobuss ir pārpildīts un vietas nav.
Un vēl pie tam uz Kundziņsalu, uz to apkaimes vietu, kursē šis tikai viens autobuss. Vēl kursē arī 49.autobuss, gar Kundziņsalu, bet tas nekursē uz Centru un brauc arī ar lielām pauzēm un diezgan reti un tikai darba dienās.
Uz Kundziņsalu var nokļūt tikai pa vienu ceļu un tas pats ir diezgan drūms un nepatīkams, jo skaitās kā nomale un vieta nav laba, tāpēc īpaši vakaros, kad cilvēkiem autobuss visvairāk nepieciešams, lai nokļūtu uz mājām, Kundziņsalu, tas kursē ļoti, ļoti maz un cilvēkiem nav izdevīgi to gaidīt un izmantot.