26.autobuss - Rīgas Satiksme

26.autobuss kursē ļoti reti brīvdienās un reti arī darba dienās, apmēram 1 reizi, vai 2 reizes stundā. 26.autobuss, Abrenes iela - Katlakalns. Šis ir viens no retajiem maršrutiem, kas kursē ļoti lielu ceļa posmu viens pats un ne ar vienu citu sabiedrisko transportu nedublējas un apkalpo ievērojamu daudzumu apdzīvotu vietu paceļam. Diez, kā šis autobuss, lai viens pats brauc, ja viņam vienam ir jāapkalpo cilvēki kuri dzīvo Katlakalnā, Bišumuižas apkaimē, kur šis maršruts ir vienīgais? Sanāk cilvēkiem jābāžas iekšā mazā autobusā un vēl tas jāgaida ilgu laiku. Un kur runa par pasažieru ērtībām? Nesaprotu, kāpēc autobusi kas brauc lielu ceļa posmu vieni paši, kursē tik reti un neadekvāti cilvēku vajadzībām? Murgs un netaisnība!

E

R rrr 28.06.2011

visi ir tieši tā!!!
mikriņu nav, bet Baldones autobuss nepietur!!!
un, ja nav auto, tad ir pilnīgā d...!!

R Ronalds 31.08.2011

NOTEIKTI

A Atklāti 08.09.2011

Tā, graždaņe alkogoļiki, pirmkārt 26.autobuss kursē normāli, otrkārt pa Ziepniekkalna ielu iet Daugmales mikriņš, Tekstilnieks, Rīga-Bauska autobuss, Baldones autobuss, stundā vairākas reizes Ķekavas mikriņš/pa Salu tiltu kursējošais/kas pat ļoti apstājas pieturvietās!!!
Dzīvoju tuvu pie A7 un zinu, kas ir un kas nav, ko var cepties, laikam jums nav ne interneta, ne lasītprasmes, ka neprotat izlasīt autobusu sarakstu!