15.trolejbuss - 15

Kāpēc 40 minutes jāstav pieturā un gaidīt!!! Rīgas satiksmes saitā, uzrakstits kustību saraksts ka tas kurse 5.08, 5.15, utt ktru 7 min. Atnaca uz pieturu plk 5:00, un nekas nav, un viņš piebrauca tikai plk 5:30, un pilnīgi pilns!!! Kāpēc tik rēti kurse? cilvēkam taču vajag uz darbu!!!1 Daudziem vajag būt darbā jau 6:00! Kā Rīgas satiksme nesaprot!!!:(

O

T toony 02.09.2008

Sarakstā vēl tiek pieminēts, ka saraksts var mainīties laika apstākļu vai satiksmes problēmu gadījumā.

M Maiga 02.09.2008

Tu laikam nezini, kas ir aizkavēšanās, vadītāju trūkums??? trolejbuss nav robots, noteiktā laikā durvis neaizcritīs, un satiksmes noteikumus nepārkāps. Varbūt palasi avīzes un sapratīsi, ka sabiedriskaist transports ir krīzes situācijā.

M MADARA 03.09.2008

Nju, tā kā mācos uz Lomonosova ielas, tad šo trolejbusi nākas izmantot bieži, bet - dzīvojot Rīgā, pie tā ir pierasts, ka vienmēr kavēsies, aizies ātrāk, būs piebāzts, pēkšņi saplīsīs utt...

M marite 03.09.2008

Uz saraksties vispar nav ko skatities, jo ir sastregumi un vel visadi prikoli var gadities pa celjam ;s