www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Ljauna shofere met ljaunu skatienu

10. autobusa shofere - Ljauna shofere met ljaunu skatienu

Shoriit man gadijas sliktas lietas sabiedriskajaa transportaa, precizak, 10. autobuss. Es braucu no riita ar lielisku un skaidru galvu, pacilau garastavokli un nejutu nekaadas sliktas izjutas lidz bridim, ka tumshmatainaa, ar brilleem aprikota autobusa shofere man uzkliedza virsu un neatvera durvis, kad velejos kapt ara. Biju nospiedis pogu un nostajos pie durvim, lai paraditu, ka kapshu ara pa priekshejam durvim. Shofere man uzkliedza, sacidama, ka stavet durvis nedriikst. Kaa tad lai es paradu, ka velos kapt ara tieshi pa priekshejam durvim?
Saciju kundzei, ka kapshu ara. Vinja nosprauslaja un pietura neatvera man durvis. Kad prasiju kapec, vinja man atbildeja, ar stiivu un saltu sejas izteiksti, ka araa ir auksts. Ljoti auksts. Pamaju ar galvu un leni aizgaju lidz videjam durvim. Luuk, taa mans riits tika sabojats uz vienu minuti, kamer kapu ara no autobusa. Pec tam devos gaidit tramvaju, kuru gandriz nokaveju, tachu tramvaja vaditaja bija ljoti laipna un uzgaidija, kad ieraudzija, ka sprausladams un siekalas skiesdams uz visam pusem skreju, lai paspetu. Iekapis tramvaja pateicos vaditajai, nopikstinaju e-talonu un secinaju, ka beidzies deriguma termins. Devos atpakal pie vaditajas un nopirku bileti. Devos apsesties un izvilku no kabatas mutautinju, lai noslaucitu uz sejas satecejushos punkjus un asaras.
Ara patiesham bija auksts.

S sanene 18.01.2013

ŠO MEITENI ZINU- VIŅA TIEŠĀM NEMĪL PASAŽIERUS

S silbro 19.01.2013

Vīrieši, ja kāpjat šajā autobusā, pasakiet šoferei kādu komplimentu. : ) Varbūt palīdzēs.