LV RU

Rīgas Romas Katoļu Kūrija - Krāpnieki

Labdien! Sākšu ar to, ka Rīgas metrapolijas Romas katoļu kūrijas priekšgalā nav īstie cilvēki kuriem pirmajā vietā būtu Dievs, dieva vārds vai garīgas vērtības, kas ir pamatu pamats katrai reliģiskajai konfesijai! Personīgi pazīstu Katoļu kūrijas priekšgalā stāvošos cilvēkus un Esmu viņus iepazinis nevis kā kristiešus, bet kā "biznesmeņu organizāciju" kurai pirmajā vieta ir nauda un vara! Kuru viņi vēlas iegūt Latvijas biznesa videi raksturīgos paņēmienos - ar viltu, liekulību, melošanu, krāpšanu, draudiem un negodīgumu! Šie "biroja vadītāji" kas katoļu konfesiju pārstāv ka amatpersonas ir Vita Ļuta un Aleksandrs Manakovs kurus piesedz "pats" "firmas prezidents" Zbigņevskis! Gribu Jūs no sirds brīdināt lai neielaižaties ar šo "organizāciju" nekādos darījumos, kā arī ne arvienu no minētajiem cilvēkiem, kuri sāvā negodīgajā un savtīgajā darbībā piesedzās ar Dieva vārdu, baznīcu un katoļu ticības konfesiju! Paldies Dievam ka viņu vārds nav Dieva vārds!Aicinu ticēt Dievam un viņa vārdam, nevis ''dieva'' vārda izmantotājiem, jo Dievs ir - patiesība, mīlestība, gādīgums, nesavtīgums, godīgums sirsnīgums u.t.t. ...Lūgsim Dievu par katoļu kūriju un šiem pieminētajiem cilvēkiem!

Ra

Komentāri (3)

Latviešu tautas 14.04.2015

Мальчик! Ты очевидно плохо в школе учился и не в курсе что виновааты тут не Vita Ļuta, Aleksandrs Manakovs и "pats" "firmas prezidents" Zbigņevskis! Дело в том что ВСЁ богатство Ватикана и Святого престола основано на обмане, воровстве и мошенничестве! Не годами, ни десятилетиями, а веками католическая церковь обирала бедняков в беднейших странах Латинской Америки и Юго-Восточной Азии! Папа Римский сотрудничал с Адольфом Гитлером, скупая золото казнённых евреев в лагерях смерти! Ватикан ещё и одна из боготейших стран мира, крупный владелец банков по всему миру, в которых прокручивают триллионы евро, долларов и прочих крузейро. Так что "рыба гниёт с головы" (с). А если припомнить что католическую церковь периодически сотрясают педофильские и гей скандалы...

Ru Runcene 16.04.2015

Izskatās tomēr, ka tieši katoļu Baznīcas vadītājs, usz kuru norāde gan skaidri saprotama, kādam ko izrijis bezmaz personiski un sūdzībnieka pareizrakstība arī uzticību nevieš. Nekādi konkrēti fakti arī minēti nav. Ja arī kāds no pilnā vārdā minētajiem nav īpaši slavens ar uzticamību, tomēr jāņem vērā, ka Baznīcas vadītājs nav personāla atlases speciālists, visus nevar izkontrolēt un pārbaudīt, un uzticoties var arī kļūdīties, kas ir gadījies Baznīcā ne reizi vien. Sekojošā, Baznīcai naidīgā replika "nevalsts" valodā liek domāt par lai saskaņotu "teātri".

Latviešu tautas 16.04.2015

Runcene! Театр это ваш поганый проект "Latvijas republika", который потерпел полное фиаско: латыши бегут из Латвии как крысы с тонущего корабля, аш пятки сверкают - подлектая к Дублину на самолёте из Риги можно услышать детский возглас "Mama! Mēs esam mājās!" ЭТО НЕ ПОЗОР!!! Глянь в магазины Риги и Латвии: если среди продавцов найдётся латышка - ЭТО ЧУДО!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes