Rīgas Rīnužu vidusskola - Apkopēja

Man ir sūdzības uz apkopēju Rīnužu vidsskolā.
Es tajā skolā gāju uz nodarbībām.Kad beidzās nodarbības es gāju ar draudzeni pa gaiteni pie izejas.Apkopēja mazgāja grīdu. Es ar parastu soli gāju garām un viņa nenokā uzbļāva uz mani par to ka es velku melnas strīpas uz grīdas.Es potams pateicu ka es nevelku nekādas melnas strīpas.
pat maniem zābakiem zole nav no tāda materiāla ar kuru es varētu zīmēt uz grīdas.Tas nozīmē ka viņa uz manīm uzbļāva neparko.Un tas vis notika 27.oktobrī 2010 gadā kaut kur starp 11:45 un 12:00 no rīta.
Un Man dēļ viņas divas dienasbija sliks gārstavoklis.

A Akoi 31.10.2010

Jums tur visi tik debīli skolnieki ka tu?Vai ari cierē uz viņas darba vietu.

. ..... 31.10.2010

Oi, nabadzīte! Tagad tev nervu sabrukums un invaliditāte!

V Vasja 31.10.2010

Nu un ! Tā tev arī vajaga! Nākamreiz dabūsi ar lupatu pa seju!

V Vava 31.10.2010

Divas dienas slikts garastāvoklis!?!?!?!? Mjā, ja jau par apkopējas uzbraucienu tā pārdzīvo, tad kas tevi gaida nākotnē. ...Šeit par tevi rakstīs sūdzības, kā tāda un šitāda pārdevēja, oficiante ar būt pat arī apkopēja (nezinu, kas no tevis tāds dzīvē iznāks)...uzbļāva, apkalpoja ar sliktu garastāvokli utt.
Apkopēju ar var saprast: vazājaties strapbrīžos iekšā- āra.
Tikai nevajag rakstīt, ka tas viņas darbs utt. To es zinu. Citu darbs arī ir jāciena. Par apkopējas.

R raida 01.11.2010

Apkopējas vienmēr ir pašas krutākās skolā, citus izkomandēs, uzbrēks.
Nav ko ņemt glavā, nerunā pretī, bet pasmaidi un novēli apkopējai, lai viņai jauka diena un, ja viņa ir gados jauna, tad, lai iet izmācās kādu amatu, tad nebūs jābrēc.

N nunu 01.11.2010

Invaliditāte droši ka jau ir!!!

K Kristya. 11.11.2010

kā viņa pie velna var zināt, no kāda materiāla tev ir apavi?

nu ja kas, aizej pie psihologa, reāla trauma.

D dainis 08.02.2011

dainis

Z Zinaida 08.02.2011

Nado sro4no menjatj 6kolu!