www.sudzibas.lv Rīgas Rēvija SIA Necienīga attieksme

Rīgas Rēvija SIA - Necienīga attieksme

Sveicināti godājamie klienti un uzņēmēji.
Šoreiz nepaslinkoju un dalos ar nepatīkamu pieredzi, kas sabojāja iepriekš izcilu noskaņojumu. Mūsu, ar sievu, bizness nemitīgi attīstoties un paplašinoties skāris arī dāvanu nozari, itsevišķi balstot akcentu uz pirmssvētku laiku kā labu atspēriena brīdi. Vajadzīgi baloni un hēlijs kā mazs nieciņš priekš kompleksās bildes. Kur vēl labāks iemesls uzrāvienam kā sievas dzimšanas diena kā pirmais projekts! Nolēmu piecelties agrāk, iepirkt iepriekš minēto un papildus dāvanai un ziedu klēpim piepūst pilnu māju ar baloniem (pat izdomāju lentītei optimālu atsvaru, lai varētu tos nostiprināt dažādos līmeņos - prastākā balonā ielejot ūdeni).
Protams, ka uz firmu, jo tālākie nolūki ir komercijas pēc. Vajadzīga garantijas vēstule, par ko paziņo, kā izrādās, dikti nešpetna, pavecāka kundze, aizsēdējusies menedžera lomā. Kad jautāju kā būt, kad paraksta tiesīgā persona ir viena, bet kārtos to visu darbinieks? Stūrgalvības apmātā menedžere maina toni, atcērt, lai tad meklējot citur, atsaucoties, ka esot reiz uzmesti uz hēlija balonu un nesaprotamā kontekstā nomurmina, ka arī firma bija viena, cilvēks cits.
Centos vērst pie veselā saprāta, apgalvojot, ka mums ir solīda firma, savi veikali u.t.t., uz ko saņēmu atbildi ar ievadu: "Jūs to visu man varat nestāstīt, man tas neinteresē, variet meklēt citur".
Prasīju, lai dod priekšnieka numuru, ka vēlos painteresēties par kompānijas pozīciju pret klientu. Tas man tika liegts.
Rezumējums - ja biznesā pilnu krūti elpo, ko varētu tik vien minēt, jo nodokļi nomaksāti, atļaujās potenciālo klientu uzrunāt kā drīzāk blēdi, turklāt sūtīt to prom pie konkurentiem, šādi stagnanti būtu jābīda malā jauniem, enerģiskiem, adekvātiem un korektiem attiecībā pret klientu.
Ja kāds nopietni meklē nišu un ir pieejami līdzekļi 3-5k + mājaslapa, bez maksas ievadīšu kur šo arsenālu ņemt vairumā, izdevīgi un uz ko neiekrist. Šie stumj, kā var noprast, aiz abiem vaigiem, jau no 1998.g., domāju, ka pietiks arī citam.

Ar cieņu pret labu garastāvokli.
Jānis.

B