www.sudzibas.lv Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs Pieredze ēdināšanā, slikts ēdiens, kas man izraisa vemšanu

Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Pieredze ēdināšanā, slikts ēdiens, kas man izraisa vemšanu

Sveiki!
Šajā sūdzībā pastāstīšu par ēdināšanas pieredzi Tvaika ielas 2 slimnīcā Rīgā.
Iestājoties slimnīcā, kolēģi bija atšķirīgi pret mani, tomēr ļoti atsaucīgi.
2 reizes biju tur. 1. Reizē - daļēji slikta ēdināšana, turklāt mani baroja ar veģetāriem ēdieniem, bet 2. Reizē - prasību ignorēšana. Paēst normāli nevar. Sāls vispār nav vai ir ļoti maz, gaļas ēdieni brokastīs, pusdienās, vakariņās man negaršo, es gandrīz izvēmos.
Pusdienās otrajā ēdienā - kā kuro reizi. Gaļas mērce, kotletes... Fui, negaršo. Internets nav, televizorā tikai bezmaksas kanāli. Vakarā gaļas putra, man ļoti vemt gribas no šīs putras.
Es dēļ šīs iestādes nejūtos paēdis, jo sāls vispār nav, cukurs arī. Nekādu prasību, ko uzliek, to ēdīsi!
Tā ir diskriminācija, redzot tādu attieksmi.
Kāpēc man Saka: "ko uzlieku, to ēdīsi! Ja neēdīsi neko, gāžam miskastē! Ja kaut ko nesāksi ēst, mēs liksim barot caur zondi", nezinu.
Ja kādreiz no šiem ēdieniem izvemšos, vainīgs būs personāls.
Neiesaku nevienam doties uz šo iestādi. Paldies!

10.10.2021

G Gulbenietis 10.10.2021

Ja tu esi psihs, tad gan jau labi strādā iedomātas lietas. Iedomājies, ka ēd čikendamburgeru un viss būs labi. Kotletes viņam nepatīk, fui..

MURAKAMI 10.10.2021

No kura laika psihiem slimnīcā ir pieiejams internets?

G Gulbenietis 11.10.2021

Daļa psiho paārstējas un tad dodas tālāk besīt savu ģimeni :D

P Palīgs neskaidrajiem 11.10.2021

O, te kādam ir pieredze! Vai tad Strenči nav tuvāk?

G Gulbenietis 11.10.2021

Jā, tavu piedirsto gultu tvaicenē mazgāju :D

P Palīgs neskaidrajiem 11.10.2021

Katrs darbiņš cienījams.