AtrisinātaRīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Cūciska attieksme

Paldies par sabojātiem nerviem jau no paša rīta.
Lūdzu, izskaidrojiet kur ir loģika pierakstīt uz 16.04.2024 9.00 pie Otensones uz psihodiagnostiku invaliditātes komisijai un man šodien atnākot reģistratūrā pateikt, ka viņa ir atvaļinājumā? Tad kāda velna pēc bija pie viņas šodien jāpieraksta? Atvaļinājumu piesaka vismaz mēnesi pirms ne?
Jums ko tur visi iet atvaļinājumā, kad sagribas? Tad nevajag pierakstīt, ja iet atvaļinājumā! Man bija šodien pieraksts, būtu novirzījuši pie kāda cita vismaz. Bet nē, nākamā reize jūnijā, paldies! Un par tādām lietām brīdina laicīgi ne pēdējā nedeļā vai dienā.
Tagad man nopietnu papīru sagatavošana jāgaida līdz vasarai un vēl ilgāk.
Tas saucās rūpes par mentālo veselību no tvaika ielas puses ja?
Pamatīga cūcība no šīs iestādes puses. Ceru, ka kāds atbildēs par savām kļūdām, kuras citam cilvēkam maksā veselību. Iestāde, lai nevis palīdzētu, bet sabeigtu nervus vēl vairāk.

16.04.2024

Atbilde no Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs Pārstāvja atbilde 16.04.2024

Cienītā paciente,

Par to, ka psiholoģe Kovaļenko, pie kuras Jums šodien bija pieraksts, ir saslimusi, Jums vakar zvanījām vairākas reizes uz Jūsu pacienta datos norādīto telefonu. Diemžēl, Jūs vai nu neatbildējāt uz telefona zvaniem, vai esat norādījusi nepareizu telefona numuru – lūdzam nākamreiz, kad ieradīsieties Ambulatorajā centrā Tvaika ielā 2, norādīt pareizas kontaktdetaļas kā ar Jums sazināties.

Kad šodien ieradāties Ambulatorajā centrā, prombūtnē esošās Kovaļenko vietā piedāvājām Jums pierakstu pie psiholoģes Otensones jūnijā ( kas ir ātrākais pieejamais laiks) pret ko Jums nebija pretenziju.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta idiotisma kalngals 16.04.2024

TAD NEVAJAG PIERAKSTĪT PIE ĀRSTIEM,KAS IET ATVAĻINĀJUMĀ! Tā ir jūsu vaina,ka likāt man gaidīt mēnesī ,lai saņemtu atbildi,ka viņa ir atvaļinājumā.
To,ka pārrakstījāt tas ir skaidrs,bet tagad atkal jāgaida līdz vasarai.
Tas ,ka iepriekšējā dienā zvanijāt,neatceļ faktu,ka ārste gāja atvaļinājumā par kuru brīdina vismaz mēnesi pirms,nevis pēdējā dienā pirms vizītes,lai kārtotu papīrus!
Un ja uz zvaniem pacients neatbild kaut kādu iemeslu dēļ ,tad ir jāizmanto e-pasts! 21.gs.taču,nevis PSRS laiks.
Jūs man tgd atbildējat to pašu,ko reģistratūrā. Bet uzņemties atbildību par to,kurš veica pierakstu pie ārstes ,kas iet atvaļinājumā netaisās neviens.