Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Nepareiza ārstēšana

F.33.11. Pacientei tika nozīmēts kventiax 3x dienā, turklāt man vajadzēja apmeklēt fizioterapiju, kur domāju, ka "nolikšu ķelli' no šī medikamenta, jo tas taču ir paredzēts miegam! Ar ko jūs vispār domājat? Arī 2. Nod. Vadītāja Šternberga nekam neder, jo viņas ārstniecības metodes aprobežojas tikai ar finlepsīna un tā paša kventiaxa izrakstīšanu. Tas ir pilnīgs vājprāts! Cik slima es iestājos slimnīcā, tik slimāka no turienes izrakstījos! Vēl par ambulatoro ārstu Akatovu - nu tas ir pilnīgs sviests! Viņš nevēlas rakstīt nosūtījumus uz jūsu tā jau slikto slimnīcu, bet iesaka vēl ciānkāliju pret trauksmi! Mirstat vien nost. Kad vēl bija papīra receptes, tās viņš vienkārši rupjā veidā nometa uz galda! Un, kā man justies šādu jūsu kretīnu-ārstu sabiedrībā ko? Dziļu cieņu izsaku dr. Ritai pundurei - viņu uzskatu par profesionālu psihiatru, kas mani ārstē kopš 19. G. Vecuma.

davfreim 18.09.2019

1. Ja raksti diagnozi, tad domā, ka to nevar jebkurš apskatīties internetā klasifikātorā? F33.1 Rekurenti depresīvi traucējumi, pašreiz vidēji smaga epizode.
2. Quetiapini indikācija pēc zāļu apraksta: "Depresijas epizodes papildterapijai pacientiem ar depresīviem traucējumiem, kuriem bijusi suboptimāla atbildes reakcija pret antidepresantu monoterapiju... "