www.sudzibas.lv Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs Veldre Ārsta (Dace Amoliņa) nekompetence, homofobija, centra vizuālais tēls

Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs Veldre - Ārsta (Dace Amoliņa) nekompetence, homofobija, centra vizuālais tēls

Vizīte bija jebkādā veidā ārpus rāmjiem. Daktere Dace Āmoliņa konsultàcijas laikā atļāvās izteikt un uzpiest savu viedokli, nosauca pacientu (mani) par mauku (jo neplānoju tuvākajā laikā bērnus) vārds vārdā, stāstīja, ka pacientam ir nepieciešama dieva mīlestība. Kā arī frāze, ko vienā mirklī daktere minēja pacientam “kad tu nomirsi tiem kokiem ārā pa logu būs vienalga” arī Nepalīdzēja. Daktere ir izteikti homofobiska, stāstīja savu skatu punktu par viendzimuma pāru attiecībām, kuras viņasprāt nav iespējamas, jo dievs tā to nav paredzējis. Daktere nievājoši izsakās par sievietes lomu sabiedrībā, balstoties uz bībeli, kur sievietei ir cietējas loma un attaisno vīriešu vēlmi, citēju “iekaustīt sievietes, jo tās par sevi rada tādu tēlu, kuras gribās iekaustīt”. Izejot no kabineta, sapratu, ka es esmu tā, kurai šajā situācija ir bijusi veselīga psihe. Protams, d. Āmoliņa ieteica pacientam pastudēt konservatīvās studijas un iet uz baznīcu. Konsultācijas beigās pacientam netika noteikta diagnoze, tika ieteikta baznīca un izrakstīti anti depresanti. No sirds neiesaku vērsties pie šīs “dakteres” sūdzība ir iesniegta arī Veselības ministrijā.
Piezīme par centru “veldre”, man ir ļoti žēl redzēt stāvokli, kādā ir klīnika, apmeklējot labierīcības, vienā no divām kabīnītēm pa poda vāku bija izsmērēts sūds.

E

B Bez_vārds 15.08.2022

Šādus ārstus vajadzētu dzēst no reģistra un liegt pielaidi darbam ar cilvēkiem. Ļoti žēl, ka Jums tā ir gadījies. lv veselības aprūpes sistēma ir kapitālā psrs laika līmenī. Ja ir iespēja, mūciet no lv uz Rietumiem, šeit tikai būs nelaimes, neveiksmes un skumji brīži. Pat ārsti ar saviem uzskatiem degradē sabiedrību, kad vienreiz beigsies šitais murgs. Lai Jums veicas atrast adekvātu ārstu, ar 21.gs.zināšanām!

G Gulbenietis 15.08.2022

Daktere iesaka radīt bērnus un neiet pa čorno vhodu čaļiem. Kur problēma? Baznīca un dakteris aplauza zilos sapņus?

Tev ir problēmas

Lai tev veicas :)

B bujaans 15.08.2022

Amoliņas kundze ir unikāls speciālists. Padalīšos ar tuva cilvēka pieredzi. Paciente devās uz konsultāciju pie šīs "dakteres". Tajos brīžos kad Amoliņas kundze nepļāpāja ar kolēģēm vai pa tālruni viņas atbilde uz pacientes sūdzībām par depresīvām tieksmēm bija "vot padomā kāpēc tev tā ir" un vēl citi interesanti domu graudi. Beigās noteica kautkādu diagnozi.
Kā ārstēties? Ieteica domāt pozitīvi un nosauca kautkādus youtube video ko paskatīties. Pilnīgi nopietni, cilvēkam ar depresiju. Interesanti cik cilvēkus viņa ir izārstējusi šādi. Absurds.
Skumjākais ka tika zaudēts mēnesis gaidot šo konsultāciju. Neiekrītiet.
Man bail iedomāties cilvēkus kas krīzes situācijā meklēdami palīdzību nonāktu viņas kabinetā. Tad ir beigas.

E Estere1997 22.08.2022

Man arī tika šīs konsultācijas laikā ieteikti youtube video kā ārstēšanās līdzeklis un es arī šo vizīti gaidīju mēnesi. Tiešām skumji, ka šādi cilvēki ir tik ietekmīgos amatos.