Rīgas pilsētas tiesa - Slikts serviss

Uzrakstīju iesniegumu, par īpašuma bojāšanu, atbildi dabūju, no A. Kraukle tiesneši, ka nav sapratuši, ko tieši es vēlos un kaut kas nav salasams, lieta nebūs izskatīta, es uzskatu, ka vienkārši atraduši iemeslu, lai neizskatit lietu un to nolikt malā, uzskatu, ka nav pieņemama tādā veidā uzvedība, valsts pārstāvim, katrs nes atbildību, par īpašuma bojāšanu, nav atšķirības kursh to izdarījis sia vai nu sia ar policijas lēmumu.

Z

Z Zenjok777 09.08.2023
Slikts serviss

Sarmīte Purvinska,neizskata lietas,bet meklē kļūdu,lai to neizskatit un nolikt malā,atbildes uz iesniegumiem,nav saprotamas un pieņemamas,valsts pārstāvim.

T taisnibascinitajs3 09.08.2023

Ja tiesā iesniedzi tikpat neloģiskus un gramatiski nepareizi tekstus kā šeit raksti, tad skaidrs, ka neviena tiesa to nopietni neuztvers.

Z Zenjok777 09.08.2023

Kas tur nav skaidrs, ka evakuators, sabojājis manu īpašumu, viss ir loģiski un saprotams, ja to gribas saprast, bet no tava komentāra jēgas nav, vēlies izpalīdzēt, tad ir tāda iespēja, ar paskaidrojumiem, ka pareizi uzrakstīt.

T taisnibascinitajs3 09.08.2023

Tad raksti šādi: Lūdzu piešķirt man, no Rīgas pašvaldības līdzekļiem 15 eur, lai varu aizvest savu 15 gadus nobraukāto Škodu ar 380 000km nobraukumu uz Tolmetu, lai šāda skārdubundža vairs nemētātos uz Rīgas ielām.

RAMONA👀 09.08.2023

Tiesā pieteikumus pieņem atbilstoši noformētus. Pieļauju, ka saņēmāt atbildi ar datumu līdz kuram jānovērš trūkumi, precīzāk, pareizi noformēts pieteikums. Jāvēršas pie jurista, kas noformēs atbilstoši.

S sannas 25.08.2023

Nemaz nebrīnos, ka neizskatīja. Tur jau nav ko izskatīt. Burtu un komatu virknējums. Jebkuram tekstam, kur nu vēl dokuments iesniegšanai tiesā, ir jāuzraksta gramatiski pareizi. Pats vien maksāsi soda naudu par tiesas maldināšanu un nepatiesu ziņu sniegšanu. Pāris dienas atstāji mašīnu Rīgā? Tas nekas, ka iepriekšējā dienā gāji atkārtoto skati (un atkal neizgāji)? Kādas pāris dienas? Reāli pāris stundas, nevis dienas! Priecājies, ka tev viņu vispār kāds evakuēja. Paskaties uz TA lapu! Evakuatori tiešām profesionāļi, ja tā mašīna pa ceļam nesadrupa drupatās.